Otwarcie sali koncertowej Marka Kościkiewicza. Magda Bereda, Monika Lewczuk, Tomasz Iwan i inni na otwarciu

Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Tomasz Iwan, Magda Bereda, Monika Lewczuk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kompleks Scena Cegielnia to wyjątkowa sala koncertowa (300 miejsc siedzących), restauracja Basico (200 miejsc) oraz sala konferencyjna (100 miejsc). Jego pomysłodawcą i gospodarzem jest muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, a nawet szef wytwórni płytowych Marek Kościkiewicz. Artysta przed laty założył zespół De Mono.

Mało kto wie, że artysta ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Przez lata zajmował się projektowaniem mebli i wnętrz, a z czasem okładek płyt, książek, logotypów i plakatów. W przyszłym roku świętować będzie 35-lecie działalności artystycznej. Sześćdziesiątka, którą obchodził w ubiegłym roku, otworzyła przed nim drzwi do świata biznesu. Razem z Adamem Przybyszem, uznanym kucharzem, który swego czasu karmił w znanej i cenionej włoskiej restauracji Chianti, spełnił swoje marznie. Marzenie, które kiełkowało wraz z kolejnymi podróżami do ukochanej Toskanii. Tam rozkochał się nie tylko w lokalnym jedzeniu, lokalnym winie, ale przede wszystkim w celebrowaniu życia, biesiadnym w stylu życia, które stanowi esencję Włoch. Tak powstała radzymińska Scena Cegielnia, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. To także połączenie doskonałej kuchni restauracji Basico, serwującej proste dania kuchni śródziemnomorskiej oraz wydarzeń artystycznych integrujących lokalną społeczność.

Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza

Na uroczystym otwarciu pojawiły się takie osobistości jak: Tomasz Iwan, Magda Bereda, Urszula, Tomek Gregorczyk, Monika Lewczuk, Taab, Aleksandra Gintrowska i Monika Goździalska.

Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Marek Kościkiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA
Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Monika Lewczuk, fot. Kurnikowski/AKPA
Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Magda Bereda, fot. Kurnikowski/AKPA
Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Tomasz Iwan, fot. Kurnikowski/AKPA
Otwarcie sali koncertowej Kościkiewicza
Tomek Gregorczyk, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  Ruszyła rezerwacja wejściówek na koncert Finału WOŚP w Warszawie

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx