Przejdź do treści

Oświadczenie Prime Show MMA w sprawie walki Normana Parke – Adam Okniński

Parke Okniński oświadczenie
Norman Parke, fot. Prime Show MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Federacja Prime Show MMA informuje, iż Norman Parke nie stoczy walki z Adamem Oknińskim na zbliżającej się gali Prime 4: Królestwo.

„Norman Parke mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali Prime 4: Królestwo.

Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi.

Federacja nie mogąc sobie pozwolić na uleganie naciskom niezgodnymi z zapisami umownymi, a jednocześnie pragnąc zrekompensować niniejsze wydarzenia kibicom, znalazła godne zastępstwo Normana o którym dowiecie się Państwo w czasie oficjalnego ważenia” – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu organizacji.

Wojna między FAME MMA, HIGH League i Prime Show MMA?

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx