Przejdź do treści

Ostatni solowy album Kosiego na winylu

solowy album Kosiego
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rok po premierze albumu „To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem”, reprezentanci jednej z najbardziej zasłużonych i legendarnych ekip na polskiej scenie rapowej – JWP. Kosi oraz Szczur, powracają z wyjątkową winylową wersją swojego albumu. Dwu 180g płytowe wydanie, zostało zapakowane w ekskluzywne rozkładane opakowanie gatefold.

Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne winyla. Ściśle limitowana w ilości 200 szt. z pomarańczowym efektem marble, idealnie komponująca się z całą poligrafia. Jest również wersja klasyczna regularna w kolorze czarnym. Oprawą graficzna wydawnictw ponownie zajął się uznany grafik Full Metal Jacket.

Na obu wersjach znajdziemy bonus track w postaci numeru dostępnego dotychczas tylko na Deluxe CD – „Dołek” z gościnnym udziałem Sydoza, oraz dodatkowo utwór „Bejrut” ze Zdechłym Osą w remixie Sticokorama oraz Flex.

Startowi preorderu towarzyszy premiera teledysku, Kosi wraz z asthmą zapraszają do Ogrodów. Klip zrealizowano na słonecznej Teneryfie. Za scenariusz oraz reżyserie odpowiada Sebastian Perchel. Główna rola należy do Ignacego Perchela, reprezentanta Polskiej Kadry Narodowej Juniorów w surfingu.

Kosi/Szczur – Ogród ft. asthma


Na drugim solowym wydawnictwie Kosiego nie zabrakło charyzmatycznego stylu. Nie zabrakło również trafnych obserwacji świata. Są one przemieszane z nowoczesnym, niekiedy mrocznym i eklektycznym brzmieniem, które oczywiście przygotował Szczur. Ta z pewnością idealnie dobrana mieszanka gwarantuję solidne i jakościowe bujające rymy z treścią w nowym wymiarze. Album doprawili wyśmienici goście tacy jak: Sydoz, Falcon1, Nadzia LOLO, Mr.Krime, asthma, Zdechły Osa, 275, DJ VaZee, Gicik A’Mane, Kawior czy Włodi.

Premierę albumu zapowiedziano na 28.06.2024.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx