REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

„Osiem gór” – najnowszy film reżysera hitu „Mój piękny syn” w kinach w maju!

Osiem gór film
Fot. kadr z filmu "Osiem gór"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W najnowszym filmie reżysera hitu „Mój piękny syn” podążamy za trzydziestoletnim Pietro, który porzuca zatłoczone miasto i rusza w podróż w dzikie niepoznane włoskie Alpy, aby odnaleźć siebie. „Osiem gór” w kinach w maju! Zobaczcie polski zwiastun.

Trzydziestoletni Pietro decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Nie odnajduje się w swoim dotychczasowym, pełnym zgiełku życiu, chociaż sam nie potrafi określić czego mu brakuje. Prawdziwie wolny i szczęśliwy czuł się jedynie w dzikich Alpach, gdzie spędzał w dzieciństwie każde lato. Zaszczepiona w nim miłość do gór i odkrywania nowych ścieżek każe mu wyruszyć w świat. W nim nowe znajomości i stare przyjaźnie staną się ścieżką do odnalezienia siebie.

„Osiem gór” to ekranizacja bestsellerowej powieść Paulo Cognettiego. Jednak sercem opowieści jest uchwycona z wrażliwością obrazów Terrence’a Malicka relacja człowieka z przepiękną, majestatyczną i nieposkromioną naturą. Zdjęciom inspirowanym „Into the Wild” udało się oddać zarówno monumentalną, magnetyczną siłę gór, jak ich intymną stronę. W niej kolejne kroki, milczenie, czas i właściwa miara to sposób na życie. „Osiem gór” to wyjątkowa opowieść o odkrywaniu siebie, naturze i miłości – platonicznej, ale mocniejszej niż jakakolwiek skała, na którą można by się wspiąć.

„Osiem gór” (reż. Felix van Groeningen i Charlotte Vandermeersch) będzie można oglądać w kinach w maju. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx