Przejdź do treści

Orły 2024 w serwisie Premiery Canal Plus

Orły 2024 Canal Plus
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W serwisie Premiery Canal+ oraz w warszawskim kinie Iluzjon rozpoczął się Festiwal Orły 2024. W jego ramach obejrzeć można filmy kandydujące do 26. edycji Polskich Nagród Filmowych. Platforma online stwarza widzom z całej Polski możliwość uczestnictwa w festiwalu prezentującym najlepsze polskie obrazy kandydujące do nagród Polskiej Akademii Filmowej. Festiwal online potrwa do 3 marca, a w kinie Iluzjon do 3 lutego.

W programie przeglądu online znajdują się wybrane filmy, które spełniły warunki Regulaminu Orłów i kandydują w tegorocznej edycji. Są to m. in. koprodukcje Canal+ Polska: „Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland i głośny debiut Marcina Filipowicza „Braty”; nagradzane na festiwalach „Strzępy” Beaty Dzianowicz, „Tonia” Marcina Bortkiewicza i „Roving Woman” Michała Chmielewskiego, czy filmy spod znaku Canal+ Original: „Masz ci los!” Mateusza Głowackiego, „Wyrwa” Bartosza Konopki i „O psie, który jeździł koleją” Magdaleny Nieć.

Filmy kandydujące do Orłów widzowie mogą oglądać do 3 marca 2024 oczywiście w ofercie filmów na życzenie. Czyli w wypożyczalni Premiery Canal+.

W ramach Festiwalu nadrobić można także filmy nagrodzone Orłami w latach ubiegłych. Propozycja z pewnością skierowana jest do wszystkich widzów, nie tylko do subskrybentów pakietów Canal+. Biblioteka serwisu Premiery Canal+ będzie oczywiście poszerzana o nowe tytuły do końca trwania festiwalu.

Po pokazach filmów podczas 26. Festiwalu Orłów w Kinie Iluzjon, widzowie mają okazję wziąć udział w spotkaniach z aktorami i twórcami filmów. Są to m.in: „Chłopi”, polski kandydat do Oscara, ekranizacja powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza „Znachor” oraz najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego – „Różyczka 2”.

Tytuły filmów i nazwiska twórców Nominowanych do 26. Orłów zostaną ogłoszone 8 lutego, po zakończeniu głosowania Polskiej Akademii Filmowej. Nazwisko Laureata Orła 2023 Za Osiągnięcia Życia zostanie ogłoszone 29 lutego. Gala 26. Orłów odbędzie się 4 marca i będzie transmitowana oczywiście w Canal+ – w paśmie niekodowanym.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx