Orkiestra Wojskowa wśród róż. Koncert w Różanym Ogrodzie Sztuki już w niedzielę!

Orkiestra Wojskowa wśród róż
Fot. mat. prasowy

W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia br. w Różanym Ogrodzie Sztuki w Szczecinie w Święto Wojska Polskiego wystąpi Orkiestra Wojskowa pod batutą Dowódcy-Kapelmistrza st. chor. szt. Szymona Kierska. Na najmłodszych czekają warsztaty i spektakl czyli dobre spędzenie czasu.

Różanka Dzieciom

Godziny 11.00-14.00

Kamienice szczecińskie – warsztaty graficzne. Uczestnicy pod kierunkiem animatora stworzą własną „matrycę graficzną” z materiałów o różnych fakturach: kartony, koronki, tkaniny, sztuczne futro, liście itp., a następnie wykonają własnoręcznie odbitkę graficzną przy pomocy farby graficznej oraz przenośnej prasy graficznej. Prace będą inspirowane zdjęciami kamienic na Szczecińskim Podzamczu.

Warsztaty: składanie w całość postaci ludzkiej z rozsypanki nóg, rąk, głów i tułowi różnych wielkości i ułożeń. Dzieci dobierają pasujące do siebie, właściwe elementy i naklejają je na kartkę w odpowiednich miejscach. Pracom plastycznym będą towarzyszyły rozmowy (w przystępnej lekkiej formule).

Godzina 13.00

Interaktywny spektakl „Złota rybka” z elementami szczecińskimi. Uniwersalna historia, która w inteligentny sposób krytykuje skąpstwo i pragnienie tylko wartości materialnych. Czasami mniej znaczy więcej, co udowadnia główny bohater. Jest nim rybak, który uwielbia przyrodę̨ i ciężko pracując stara się̨ zaspokoić́ wygórowane pragnienia swojej leniwej żony. Spektakl uczy pokory wobec przyrody i pokazuje, że warto jest pomagać́ innym. Nie brak w nim zaskakujących elementów i zabawnych sytuacji, a obok uśmiechu wywołuje również̇ wzruszenie. Czy Złotej Rybce uda się̨ przechytrzyć́ wredną żonę̨ Rybaka?

Orkiestra Wojskowa wśród róż

Różany Ogród Sztuki

Godzina 12.00

Orkiestra Wojskowa zaprezentuje program składający się z piosenek i melodii wojskowych (tych starszych i całkiem współczesnych) oraz melodii z małego i dużego ekranu. Orkiestra zagra pod batutą Dowódcy-Kapelmistrza st. chor. szt. Szymona Kiersk.

ZOBACZ:  Słoń wypuścił teledysk do "M.E.A.T."

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx