Operacja Stocznia w War Thunder wprowadza unikalny czołg o dwóch armatach

Fot. mat. prasowy War Thunder

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment ogłasza start Operacji Stocznia w swojej wieloosobowej grze akcji War Thunder. Gracze biorący udział w tym specjalnym wydarzeniu mogą zdobyć cztery rzadkie maszyny: opancerzoną kanonierkę MBK-161, działo samobieżne VT1-2, myśliwiec Whirlwind P.9 oraz śmigłowiec H-34.

Najbardziej interesującą nagrodą jest eksperymentalne działo samobieżne VT1-2 opracowane we wczesnych latach 70. XX wieku. Składa się z aż dwóch dział o kalibrze 120 mm bez tradycyjnego trawersu – armaty są nieruchome, a celowanie odbywa się po przez poruszanie kadłubem. VT1-2 w War Thunder nie został wyposażany w dodatkowe opancerzenie podobnie jak model prototypowy. Gracze nie mogą liczyć na zbyt dużą ochronę podczas bitew, więc muszą polegać na mobilności i sile ognia tej unikatowej jednostki.

Operacja Stocznia w War Thunder

Fot. mat. prasowy War Thunder

Wszyscy uczestnicy Operacji mogą zbierać materiały oraz schematy potrzebne do budowy nowych maszyn. Za skompletowanie wszystkich części do MBK-161 każdy gracz otrzyma kupon, który można wymienić na cały pojazd lub sprzedać na wewnętrznym rynku gry. By odblokować dostęp do VT1-2 i H-34 gracze muszą zdobyć także schematy czołgu. Istnieją dwa sposoby na ich pozyskanie. Należy ukończyć bitwę na pierwszym miejscu lub zakupić wymagane przedmioty na Rynku.

Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji na oficjalnej stronie gry.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx