REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

One Ok Rock promuje nowym singlem grę „Monster Hunter Now”

Monster Hunter Now One Ok Rock
One Ok Rock, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Znany na całym świecie japoński zespół rockowy One Ok Rock zaprezentował utwór „Make It Out Alive” nagrany we współpracy z Niantic i Capcom. Singiel zapowiada Monster Hunter Now – nową grę mobilną, której premiera jest zaplanowana na 14 września. Czeka na nią ponad dwa miliony osób. Premiera teledysku do utworu „Make It Out Alive” odbyła się dziś na platformie YouTube.

Monster Hunter Now to wyczekiwana przez miliony osób gra mobilna od Niantic i Capcom, która będzie miała swoją premierę 14 września. Liczba wstępnych rejestracji osób, które zadeklarowały chęć zagrania w grę przekroczyła już ponad dwa miliony rekordów w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Co więcej, produkcja znalazła się na krótkiej liście najlepszych gier mobilnych na największych na świecie targach Gamescom.

Twórcy zaprosili japoński zespół rockowy One Ok Rock do współpracy nad stworzeniem utworu promującego nową grę. Członkowie zespołu są bowiem wielkimi fanami rozrywki w Monster Hunter. Zespół znany jest ze swoich silnych rockowych brzmień, a jego pierwsza nowa piosenka 2023 roku to potwierdza. Utwór promujący Monster Hunter Now – „Make It Out Alive” – miał swoją premierę 24 sierpnia. Muzycznie to mieszanka muzyki emo i rocka.

Okładka singla „Make It Out Alive” przedstawia potwora Diablos z Monster Hunter Now. „Make It Out Alive” jest już dostępny w Spotify, Apple Music, Amazon Music, Pandora i innych serwisach streamingowych.

One Ok Rock

Założony w 2005 roku japoński zespół One Ok Rock, zdobył rzeszę oddanych fanów na całym świecie. Ich muzyka to płynna mieszanka muzyki emo i rocka, połączona z zapierającymi dech w piersiach występami na żywo. Mogą pochwalić się serią koncertów nie tylko w Japonii, ale również wyprzedanymi salami w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. W Polsce zagrali koncert w 2016 roku. W zeszłym roku zespół był supportem Muse podczas ich ubiegłorocznej trasy w USA i UE.

One Ok Rock w 2022 roku wydał album „Luxury Disease”, będący wyrazem ich miłości do muzyki rockowej. Zaowocowało to trasą koncertową po Ameryce Północnej, a także w Japonii, co okazało się spektakularnym powrotem do domu.

Oficjalna strona gry: https://monsterhunternow.com/en.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx