Przejdź do treści

Oliver Gigon w nowym singlu „Grzesiu”!

Oliver Gigon Grzesiu
Fot. Oliver Gigon - Grzesiu

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oliver Gigon prezentuje singiel „Grzesiu”. Historię Grzesia z wiersza Juliana Tuwima zna każdy. Teraz usłyszymy ją z zupełnie innej perspektywy!

Oliver Gigon to 20-letni artysta, który ma na swoim koncie już kilka singli, w tym „Trufle”, które odtworzono na Spotify już ponad 2,5 miliona razy. Utwór zapewnił Gigonowi radiowy debiut i na długo zagościł na streamingowych playlistach. Fani mogą kojarzyć Olivera również z jego działalności TikTokowej, gdzie stale publikuje viralowe covery i własne wersje najpopularniejszych numerów.

Oliver sam pisze swoje teksty, jest kompozytorem i producentem z wykształceniem muzycznym. Wspiera również innych artystów – zarówno songwritersko, jak i producencko. Podczas jednej z takich współprac poznał Margaret i Kacezeta – relacja bardzo szybko przerodziła się w propozycję dołączenia do ich labelu Gaja Hornby. Tym samym artysta związał się również z wytwórnią Sony Music Poland, rozpoczynając swoje nowe muzyczne otwarcie.

Teraz Oliver prezentuje swój najnowszy singiel – „Grzesiu”. To już trzecie wydawnictwo we współpracy z labelami. Numer nawiązuje do znanego wiersza Juliana Tuwima – opowiada historię bohatera, który stale ściąga na siebie niefortunne sytuacje. Przewrotny tekst i chwytliwa melodia sprawiają, że piosenka ma spore szanse stać się viralem!

Oliver Gigon – Grzesiu:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx