Przejdź do treści

Oliver Gigon prezentuje singiel „Dla fabuły”

Oliver Gigon Dla fabuły
Oliver Gigon, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oliver Gigon zaprezentował pierwszy singiel we współpracy z Gaja Hornby i Sony Music. Utwór nosi nazwę „Dla fabuły”.

Oliver Gigon to 20-letni artysta, który ma na swoim koncie już kilka singli, w tym viralowe „Trufle”, które odtworzono na Spotify już 2,5 miliona razy. Utwór stanowił również radiowe przetarcie artysty i znalazł się na najpopularniejszych streamingowych playlistach. Poza autorskimi numerami, Gigon regularnie publikuje również covery i własne interpretacje polskich hitów. Dzięki swojej internetowej działalności zgromadził już prawie 300 tysięcy obserwatorów na TikToku. Jego wideo polubiono już prawie 11 milionów razy!

Oliver Gigon sam pisze swoje teksty, jest kompozytorem i producentem z wykształceniem muzycznym. Wspiera również innych artystów – zarówno songwritersko, jak i producencko. Podczas jednej z takich współprac poznał Margaret i Kacezeta – relacja bardzo szybko przerodziła się w propozycję dołączenia do ich labelu Gaja Hornby. Tym samym artysta związał się również z wytwórnią Sony Music Poland, rozpoczynając swoje nowe muzyczne otwarcie.

„Dla fabuły” to pierwszy singiel artysty po podpisaniu kontraktu. Utwór został zainspirowany prawdziwymi zdarzeniami – wypadkiem samochodowym w trakcie jazdy BlaBlaCarem, który wywołał w Oliverze refleksję nt. tego, że „jutro może go nie być”. Dojrzały i chwytliwy tekst traktuje o tym, że w obliczu kruchości życia, warto czerpać z niego garściami i korzystać z chwil, póki trwają.

Oliver Gigon – Dla fabuły:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx