Olimpijczycy zawalczą na FAME MMA?

Grzegorz Czepułkowski i Krzysztof Rozpara

W poniedziałek, 9 marca, odbyła się konferencja prasowa organizowana wspólnie przez Polski Związek Mieszanych Sztuk Walk i federację FAME MMA.

Podczas konferencji odbyło się przedstawienie Polskiego Związku MMA wraz z zaprezentowaniem władz związku, aktualnych i nowych członków, statutu, planów rozwoju, jak i najbliższych działań podejmowanych w zakresie promocji i rozwoju amatorskiego MMA w Polsce. Zostały omówione nadchodzące Mistrzostwa Świata MMA Amatorów w Turcji i związane z tym wydarzeniem zadania stojące przed Polskim Związkiem MMA przy organizacji wyjazdu i tworzeniu zasad kwalifikacji zawodników.

Zostały także przedstawione działania sponsorskie ze strony Federacji FAME MMA, które wspiera funkcjonowanie Polskiego Związku MMA i powołanie kadry narodowej na Mistrzostwa Świata MMA Amatorów w Turcji oraz przybliżenie nowego projektu „Wojownicy Ojczyzny” zainicjowanego przez Defence24, którego pierwsze efekty były widoczne już podczas Pucharu Polski MMA.

Nasz redaktor Grzegorz Czepułkowski w rozmowie z Krzysztofem Rozparą – jednym z włodarzy Federacji FAME MMA, zapytał się czy w przyszłości w FAME MMA zawalczą olimpijczycy:

Olimpijczycy zawalczą na FAME MMA? Włodarz wyjaśnia

Read Previous

Karolina Pisarek: W “Ameryce Express 2” jako jedyna nie miałam biegunki

Read Next

Gala KSW 53 została odwołana!