Olaf Kobacki wykupiony przez Arkę Gdynia z Atalanty BC

Olaf Kobacki wykupiony
Olaf Kobacki, fot. Tomasz Duc, arka.gdynia.pl

Przebywający w tym sezonie w Arce Gdynia na zasadzie wypożyczenia z Atalanty BC Olaf Kobacki, został wykupiony z włoskiego klubu. Jednocześnie kontrakt zawodnika z Arką Gdynia będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

Już nie wypożyczenie, a transfer definitywny – klub skorzystał z opcji wykupu Olafa Kobackiego. – Jeszcze na początku sezonu, po rozpoczęciu negocjacji z Atalantą, bardzo nam zależało na zagwarantowaniu sobie opcji wykupu Olafa. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że wszystkie kwestie ustalono już sierpniu. Dzisiaj możemy z nich korzystać. Cieszymy się, że Olaf będzie dalej grał dla Arki. W tym sezonie udowodnił, że jest zawodnikiem, który chce się rozwijać i w którego warto inwestować – mówi prezes Arki Gdynia Michał Kołakowski.

Oznacza to, że 20-latek od tego momentu jest formalnie zawodnikiem Arki Gdynia. Pozyskany w sierpniu 2021 Kobacki w obecnym sezonie rozegrał do tej pory 23 mecze (22 w Fortuna 1 lidze i jedno w Pucharze Polski). W tym czasie zdobył 6 goli i zapisał 2 asysty.

ZOBACZ:  Slap Fighting Championship: "Zaleś" znokautował "Da Crazy Hawaiiana"! [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx