REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

OFF Festival 2023: Pusha T pierwszym headlinerem!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pusha T będzie headlinerem tegorocznego OFF Festival Katowice. To jeden z popularniejszych amerykańskich raperów i autor świetnie przyjętego albumu „It’s Almost Dry”.

Pusha T to raper, którego pierwszy etap kariery to Clipse, fantastyczny duet dzielony z bratem. Od ponad dekady Pusha T pracuje na własny rachunek i na konkurencję patrzy z góry. Jego czwarty album solowy „It’s Almost Dry” (2022) zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboardu. Dograli się do niego tacy goście, jak Kanye West, Jay-Z, Pharrell Williams i Kid Cudi.

– Album z 2018 roku, „Daytona”, mógł być uznany za szczyt jego kariery, chwalony zarówno przez fanów, jak i krytyków. Ale na „It’s Almost Dry”, Pusha podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej – zauważa recenzent NME i trudno się z nim nie zgodzić. Zarówno poprzednia płyta, wypełniona przede wszystkim produkcjami Westa, jak i najnowsza, zdominowana przez numery Pharrella Williamsa, nominowane były do Grammy w kategorii Best Rap Album.

Gospodarzem OFF Festivalu jest Miasto Katowice, a Sponsorem Głównym – Perlage. OFF Festival Katowice 2023 odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2023, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Na stronie www.off-festival.pl już dostępna jest pula karnetów 3-dniowych w cenie 429 zł oraz 3-dniowych z polem namiotowym – 549 zł.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx