Odważne prześwity: Doda, Katarzyna Warnke, Renata Kaczoruk i Karolina Bielawska

Odważne prześwity
Doda, Katarzyna Warnke, Karolina Bielawska, Renata Kaczoruk, fot. AKPA

Znane polskie kobiety nie boją się pokazywać swojego ciała, a ich wieczorowe kreacje często wzbudzają zainteresowanie oraz pobudzają zmysły. Wybór oryginalnej, seksownej i niecodziennej stylizacji, nie jest łatwy, a czasem budzi kontrowersje. Prześwitujące sukienki i kostiumy wybierają jedynie najodważniejsze gwiazdy.

Jedną z nich jest z pewnością Katarzyna Warnke, która podczas tegorocznej gali Flesz Fashion Night wystąpiła w sukience projektu MMC, która odkrywała cały tyłek aktorki. Równie wyzywającą stylizację miała wtedy na sobie Renata Kaczoruk, która pojawiła się w cielistym body i przezroczystej sukience z orgazy. Chociaż sukienki w typie „naked dress” trudno zaklasyfikować jako klasycznie eleganckie, to nie sposób im odmówić pewnego uroku, zwłaszcza jeśli noszą je piękne kobiety.

Doda wielokrotnie pokazała, że nie ma zamiaru ukrywać swoich walorów. Odkrywające ciało sukienki czy obcisłe kombinezony z delikatnymi prześwitami dodają jej tylko seksapilu. Również Miss Polonia z 2019 roku Karolina Bielawska zdecydowała się na odważną stylizację. Delikatne hafty na białej sukience przykrywały jej nagie piersi, skąd nie daleko było do wpadki, której udało się jej uniknąć. Fankami prześwitujących koszul są z kolei Anja Rubik, Anita Sokołowska i Agnieszka Woźniak-Starak, które często wybierają tiule i cienkie materiały, zza których wyłania się równie zmysłowa bielizna. Prześwitywać nie muszą jednak całe ubrania. Równie modne są np. transparentne rękawy czy wycięcia, co najbardziej przypadło do gustu Lanberry.

Odważne prześwity gwiazd

Odważne prześwity
Doda, fot. Niemiec/AKPA
Odważne prześwity
Katarzyna Warnke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Odważne prześwity
Renata Kaczoruk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Odważne prześwity
Karolina Bielawska, fot. Niemiec/AKPA
Odważne prześwity
Anja Rubik, fot. Piętka Mieszko/AKPA
ZOBACZ:  MTV Polska: Już w niedzielę pierwsza impreza tego sezonu Warsaw Shore!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx