Przejdź do treści

Odkrywaj tajemnice VR-owych escape roomów – Rooms of Realities debiutuje w Early Accessie!

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Poznańskie studio i wydawnictwo Gamedust wprowadza VR-ową grę Rooms of Realities do Wczesnego Dostępu na platformach Steam i Meta App Lab. Przygotuj się na głębokie zanurzenie w świat wirtualnej rzeczywistości, odkrywanie sekretów egipskich piramid oraz innych niesamowitych lokacji!

Stworzone przez studio Bluekey i wydane przez Gamedust Rooms of Realities jest już dostępne we Wczesnym Dostępie. Gra ta przenosi do świata VR popularną zabawę w pokoje zagadek. Z nich można się wydostać tylko po rozwiązaniu serii logicznych łamigłówek. Tytuł umożliwia graczom eksplorację rozmaitych lokalizacji. Zaczynając od starożytnych piramid pełnych tajemnic, poprzez podwodną łódź, aż do opuszczonego szpitala – każdy znajdzie coś dla siebie.

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

W grze dostępne są już trzy pierwsze rozdziały pt. „W Cieniu Piramid”. Rozgrywka ma miejsce wewnątrz egipskiej, grobowej komnaty. Twórcy zapowiadają, że pozostałe sześć rozdziałów, w tym te osadzone w opuszczonym szpitalu i podwodnej łodzi kapitana Nemo, pojawią się w kolejnych darmowych aktualizacjach. Następnie gra zostanie w pełni wydana jako wersja 1.0. Twórcy zapowiadają również, że wkrótce podzielą się „mapą drogową” Rooms of Realities, zawierającą planowane działania.

Rooms of Realities jest dostępne w cenie 14,99 USD. Na Steamie gra obsługuje najpopularniejsze zestawy VR-owe. Z kolei na Meta App Lab tytuł przeznaczono do zabawy z wykorzystaniem zestawów Meta Quest 2 i Meta Quest Pro.

Rooms of Realities trailer:

Gamedust to studio z siedzibą w Poznaniu, które aktywnie eksploruje możliwości wykorzystania najnowszych technologii przy tworzeniu gier. Największe sukcesy studio odniosło na rynku VR i urosło do rangi jednego z najzdolniejszych niezależnych studiów na rynku. Deweloperzy z Gamedust mogą stworzyć prawdziwy hit, niezależnie od tego czy to gra na Steam, PlayStation, VR czy nawet Nintendo Switch! Dotychczasowe produkcje Gamedust trafiły do użytkowników najważniejszych platform wirtualnej rzeczywistości: HTC Vive, Oculus Rift i PlayStation VR. Ambitne podejście sprawia, że deweloperzy z Gamedust cały czas poszukują nowych i innowacyjnych rozwiązań oraz nie zamykają na kolejne wyzwaniami.

Bluekey to innowacyjna firma założona w 2021 roku. Zajmuje się rozwojem gry Rooms Of Realities – zbioru wysokiej jakości zabaw typu escape room zaprojektowanych z myślą o wspólnej rozgrywce w VR. Jej celem jest angażowanie graczy do przeżywania wciągających wyzwań i przesuwanie granic tradycyjnych gier. Dzięki wizjonerskiemu zespołowi Bluekey tworzy kompleksową platformę treści i narzędzia dla twórców, jednocześnie rewolucjonizując branżę escape roomów. Dzięki doświadczeniu w aplikacjach AR / VR / 3D zespół wypełnia lukę między światem fizycznym i cyfrowym. Kształtują przyszłość gier typu escape room.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx