REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Od teraz zagrasz w Best Forklift Operator także na kierownicy!

Best Forklift Operator na kierownicy
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nieco ponad miesiąc po tym, jak wystartował Wczesny Dostęp gry Best Forklift Operator, twórcy z Setapp i wydawcy z Gamedust wprowadzają drugą już aktualizację. Dodanie wsparcia dla kierownic zapewni graczom jeszcze lepsze wrażenia podczas wykonywania kolejnych zadań.

Druga aktualizacja Best Forklift Operator wzbogaca możliwości sterowania wózkiem widłowym w grze. Gracze, którzy czekali na dodanie wsparcia dla kierownic ucieszą się, że ta funkcja jest już dostępna zarówno w trybie VR, jak i standardowym. Twórcy dodali również możliwość jednoczesnego korzystania z gogli VR, kontrolerów (pada lub kierownicy) i klawiatury. Warto jednak pamiętać, że jest to wersja beta tego rozwiązania. Wśród kierownic ze wsparciem znajdziemy takie popularne modele jak Thrustmaster Ferrari 458 (Xbox 360 model), Logitech G29, Thrustmaster T150 Racing Wheel czy Thrustmaster T300 RS Racing Wheel.

Best Forklift Operator zyskał także kilka propozycji wstępnych ustawień sterowania dla kontrolerów oraz dla klawiatury i myszki. Gracze mogą dzięki temu wybrać jedną z propozycji lub stworzyć własną.

Best Forklift Operator na kierownicy
Fot. mat. prasowy

Dobrą wiadomością dla osób niecierpliwie wyczekujących niemieckiej lokalizacji językowej jest dodanie jej do Best Forklift Operator wraz z najnowszą aktualizacją. Twórcy zadbali o pełne tłumaczenie wszystkich tekstów. Dzięki wysokim ocenom i popularności gry, wprowadzono również wsparcie funkcji społecznościowych. Dedykowane przedmioty Steam, które pozwolą upiększyć profile. Część z nich ma bezpośredni związek z Best Forklift Operator, a inne są bardziej uniwersalne. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Twórcy Best Forklift Operator mają już w planach kolejne aktualizacje. W przyszłości mają zamiar wprowadzić między innymi trzeci, największy do tej pory magazyn z placem załadunkowym, nowy wózek widłowy, tryb Arcade czy kolejne misje. Gra dostępna jest we Wczesnym Dostępie na Steam.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx