REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Obszerny dodatek „Age of Nagual” do Cuisine Royale już dostępny!

Age of Nagual

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłosili premierę obszernej aktualizacji do Cuisine Royale, wieloosobowego shootera dostępnego za darmo dla posiadaczy PC i Xbox One. Weird West: Age of Nagual wprowadza nową, ogromną mapę, kolejną postać z unikalnymi umiejętnościami i uzbrojeniem.

Do gry zaimplementowano również usprawnienie różnych mechanizmów rozgrywki. Zmiany te opierają się w dużej mierze na sugestiach przesłanych przez graczy.

Weird West: Age of Nagual

Podczas gdy realistyczna broń biała i palna pozostają głównym sposobem rozprawiania się z przeciwnikami w Cuisine Royale, od teraz możesz zwiększyć swoje umiejętności bojowe także dzięki nadprzyrodzonym mocom i mistycznym rytuałom. Postać Gunslinger Annie może teraz spowolnić czas, co sprawia, że Cuisine Royale jest pierwszym wieloosobowym shooterem, który wprowadza taką mechanikę.

Przez długi czas uważano, że tego typu rozwiązanie jest niemożliwe do wprowadzenia w grze online. Umiejętność Annie spowalnia czas tylko w pewnym promieniu wokół niej, podczas gdy reszta graczy nadal będzie poruszać się z normalną prędkością. Tymczasowo tworzy się nowa linia czasu, która kończy się wraz z powrotem do standardowej prędkości. Nie jest to jedyna super-umiejętność, która pojawi się w grze wraz z nową aktualizacją. Clyde może przeobrazić się w krwiożerczą bestię, a Ocelot posiada zdolność wejścia w inny wymiar i bezszelestnego poruszania się po całej mapie. Inne zaklęcia i rytuały, które mogą być rzucane przez graczy, to m.in. Portal, który umożliwia natychmiastowe przemieszczanie się pomiędzy dwoma punktami, czy Apokalipsa Zombie sprawiająca, że mapę gry nawiedzi horda nieumarłych potworów.

Weird West: Age of Nagual

Nowa mapa, Meksyk, jest około czterokrotnie większa od poprzedniej i doskonale przygotowana do wszystkich zaciekłych starć, które zostaną na niej rozegrane. Gracze będą walczyć o rozległe górskie grzbiety, wzdłuż rzek, w wielopiętrowych budynkach, a nawet u podnóża piramid. Biorąc pod uwagę strukturę mapy, z pewnością każdy gracz ucieszy się, gdy tylko znajdzie plecak odrzutowy.

Ułatwi on pokonywanie dużych odległości i dokonywanie ataków z zaskoczenia. Pewne elementy mapy mogą zostać przez graczy zniszczone. Przykładowo, zdetonowanie mostu będzie idealnym sposobem zasadzki na niczego niepodejrzewających wrogów. Podczas gry można również znaleźć azteckie monety i wykorzystać je w specjalnych automatach, losowo rozmieszczonych na mapie, które nagrodzą graczy uzbrojeniem i innymi przydatnymi przedmiotami. Monety nie są do kupienia za prawdziwe pieniądze i trzeba je wykorzystać podczas danego meczu.

Weird West: Age of Nagual

Liczba sposobów, aby uczynnić rozgrywkę w Cuisine Royale niezapomnianą, jest niemal nieograniczona. Gracze posiadający DLC „Weird West Stories Book” z sezonu „Weird West Stories” otrzymają kilka bonusów, w tym zestaw kosmetyków i wczesny dostęp do postaci Ocelot. Należy również pamiętać, że żaden z tych dodatków nie da przewagi w grze nad innymi graczami, którzy korzystają z gry w pełni za darmo.

Więcej informacji na temat Cuisine Royale i najnowszej aktualizacji na https://cuisineroyale.com.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx