Obcy: Izolacja pobierz za darmo na Epic Games Store!

Fot. Alien: Isolation

OBSERWUJ NAS:

Świetna wiadomość dla fanów serii o Obcym! Dziś do godziny 17:00 będzie można pobrać za darmo grę Obcy: Izolacja z 2014 roku.

Obcy: Izolacja (Alien: Isolation) to gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez The Creative Assembly i wydana przez Segę, a w Polsce przez Cenegę. Podczas produkcji Obcy: Izolacja twórcy chcąc zachować podobny klimat wzorowali się głównie na filmie Obcy – ósmy pasażer Nostromo.

Fot. Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja. Jaka jest fabuła gry?

Opuszczając Ziemię, Ellen Ripley obiecała córce, że spędzi z nią 11. urodziny. Nigdy nie wróciła. Piętnaście lat później Amanda Ripley dowiaduje się, że odzyskano czarną skrzynkę ze statku jej matki. Leci do stacji kosmicznej Sewastopol, aby ostatecznie rozwiązać tajemnicę jej zaginięcia. Niebawem staje w obliczu nieznanego zagrożenia.
Gracz musi podjąć się przerażającej misji i przetrwać w przypominającej labirynt stacji Sewastopol.

Alien: Isolation – Launch Trailer

Grę Obcy: Izolacja można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki na Epic Games Store do 22 grudnia do godziny 17:00. Dodana gra zostanie zachowana w bibliotece na zawsze. Link: https://www.epicgames.com/store/pl/product/alien-isolation/home.

ZOBACZ:  Pałac Kultury i Nauki w najnowszej odsłonie Microsoft Flight Simulator
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x