Przejdź do treści

O.S.T.R. i Hades otwierają koncerty! 20 lutego zagrają w Chorzowskim Centrum Kultury!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W związku z obowiązującymi od 12 lutego wytycznymi pojawiła się możliwość organizowania kameralnych wydarzeń muzycznych. Korzystając z okazji O.S.T.R. i Hades zapraszają na ich pierwszy w 2021 roku koncert – obecnie jedyną możliwość sprawdzenia koncertowej odsłony pokrytego złotem „HAO2”.

Warto zaznaczyć, że krążek, który ukazał się 11 grudnia ur. z miejsca wskoczył na jedynkę OLiS i był jednocześnie drugim najchętniej kupowanym w grudniu wydawnictwem w Polsce.

O.S.T.R. koncert 2021

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Bilety w limitowanej liczbie dostępne są na: http://www.chck.pl/ostr–hades—koncert-3877

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4537085846306534/

O.S.T.R. & Hades – Illuminati
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx