REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

O psie, który jeździł koleją – uroczysta premiera już za nami!

O psie który jeździł koleją
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W czwartek w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „O psie, który jeździł koleją”. W wydarzeniu, pełnym atrakcji dla dzieci, uczestniczyli odtwórcy głównych ról: Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Liliana Zajbert, Maksymilian Zieliński oraz reżyserka filmu Magdalena Nieć. Na różowym dywanie dopisały gwiazdy, ale najważniejsza była świetna zabawa dla najmłodszych! Premierę poprowadził Kamil Nosel.

Uroczysta premiera filmu „O psie, który jeździł koleją” już za nami! Dzięki zbiórce, na rzecz Schroniska na Paluchu, goście premiery mogli dołączyć do ekipy filmu i, razem z Mateuszem Damięckim i Adamem Woronowiczem, wesprzeć czworonożnych przyjaciół szukających domu.

Przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. Poruszająca historia przyjaźni dziecka i niezwykłego psa-podróżnika, czworonoga wiernego jak Lassie, dzielnego jak Bella i zabawnego jak Beethoven, który od szczenięcia czuł pociąg do wielkiej przygody i swoimi podróżami koleją poruszył miliony serc.

W obsadzie wyczekiwanego filmu znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz, Mila Jankowska i Liliana Zajbert. Za kamerą stanęła Magdalena Nieć („Detektyw Bruno”). „O psie, który jeździł koleją” to film, na który widzowie czekali latami – ponadczasowy, międzypokoleniowy, z happy endem i uroczym owczarkiem szwajcarskim w roli głównej.

Obraz gwarantujący pełną rozmachu rozrywkę i niezapomniane emocje, przekładające się na wielką lekcję przyjaźni, empatii i ekologii. „O psie, który jeździł koleją” to również kolejna produkcja własna Canal+ Original. A zatem – wskocz do pociągu byle jakiego, dołącz do psa Lampo i przeżyj to, co on podczas pełnych radości i niespodzianek wypraw od Bałtyku aż po szczyty gór.

O psie, który jeździł koleją – premiera z udziałem twórców już za nami

W czasie kręcenia filmu priorytetem dla twórców był komfort zwierząt pracujących na planie. Filmowe owczarki szwajcarskie (w filmie zamiennie występują trzy psy) miały zapewnione warunki godne największych artystów. Na planie psie gwiazdy prowadzone były przez grupę doświadczonych trenerów z Węgier na czele z Zoltanem Horkai, który potrafi rozmawiać nie tylko z psami, ale również wilkami, jeleniami i niedźwiedziami. Z polskimi twórcami oczywiście współpracował już m.in. na planie serialu „Wataha” oraz przeboju „Kobiety mafii”. Na swoim koncie ma również udział w wielu hollywoodzkich produkcjach, w tym: „Zawód: Szpieg”, „Herkules”, „Eragon”, czy „Hellboy”.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx