Przejdź do treści

Nowy teledysk Igora Herbuta „Wdzięczność”

Fot. kadr z teledysku Igor Herbut - Wdzięczność

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Gdy przestałem czekać na coś ważnego, to nagle wszystko stało się ważne” – śpiewa Igor Herbut w nowym utworze pt. „Wdzięczność”. „Wdzięczność” to flagowy utwór z pięknej i bardzo osobistej płyty Igora Herbuta pt. „Chrust”.

Od czasu premiery albumu to właśnie ten utwór jest najczęściej cytowany przez fanów. – To zaskakujące, bo nie planowaliśmy do niego teledysku – mówi Igor – dopiero gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło jak najdalej. Tekst powstał na podstawie moich notatek w zeszycie, w którym zapisuję różne myśli… Przeglądałem ten notes i zdałem sobie sprawę, jak wiele moich myśli dotyczy wdzięczności za, to co mam. Nie zawsze tak było. Zresztą nawet teraz zbyt często czuję niedosyt, zbyt często łapię się na tym, że ciągle mi mało, że ciągle czekam na coś więcej. Myślę, że „Wdzięczność” napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne.

Teledysk do utworu, w reżyserii Jacka Kościuszko miał premierę w poniedziałek wieczorem. Kilka dni temu Igor podzielił się z fanami zapowiedzią klipu i poprosił ich o dzielenie się swoimi historiami i zdjęciami przedstawiającymi to, za co są wdzięczni.

Igor Herbut – Wdzięczność:

Igor Herbut – Wdzięczność

Przypomnijmy, że muzyk zdecydował się wydać album w połowie kwietnia, pomimo lockdownu i ograniczonych możliwościach dotarcia do słuchaczy z tym wydawnictwem. Limitowaną wersję płyty z autografem artysty można zakupić na stronie kulturalnysklep.pl, album jest dostępny także w sklepach Empik.

Zobacz również:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: