Nowy teledysk Dagadany “Inaczej” już w sieci. Premiera albumu już 9 kwietnia!

Dagadana Inaczej
Fot. kadr z teledysku Dagadana - Inaczej

OBSERWUJ NAS:

Rok 2020 był wyjątkowy. Czas pandemii dał nam możliwość na chwilę się zatrzymać. Mimo stresów, strachu i bezbronności w nowej rzeczywistości pozwolił dostrzec pozytywy, skupić się na nich i poczuć wdzięczność za dar życia, za każdą chwilę z bliskimi. Nauczył nas widzieć inaczej.

Nowy teledysk Dagadany “Inaczej”. Teledysk pokazuje każdego z członków polsko-ukraińskiego zespołu Dagadana, zarówno jako muzyków, ale i ludzi, w których życiu panuje zarówno harmonia, jak i nieład i trud. W klipie zespół wystąpił wraz ze swoimi rodzinami. Ujęta jest również samotność. Oczywiście w tym wszystkim dostrzegamy blask.

– “Inaczej” to trzeci singiel i klip do płyty “Tobie”. Jedyny utwór, który odbiega od tradycji pieśni życzeniowych, która zawarta będzie na krążku. Jest on jednak zapisem czasu. Muzyka powstała jeszcze przed czasem pandemii. Tekst napisaliśmy z perspektywy rozłąki i nowych wyzwań, które zostały przed nami postawione – mówi zespół.

Zobacz nowy teledysk Dagadany – Inaczej:

Dagadana – Inaczej

Album “Tobie” ukaże się już 9 kwietnia i złoży się na niego dwanaście utworów. Z pewnością będzie to gratka dla fanów zespołu:

 1. Nowe Wrota
 2. Do Ciebie Kasieńko
 3. Goi Ty Nasha Pani
 4. Skoro Świt
 5. Shchedryi Vechir
 6. Hola Hola
 7. Zazhurylasia
 8. Hej leluja
 9. Zazhurylasia
 10. Inaczej
 11. Na Zdrowie
 12. Slaven Yes
ZOBACZ:  Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Błażej Król i Igor Walaszek razem w utworze "Świt"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x