Nowy statek kosmiczny wkracza do uniwersum Star Conflict

uniwersum Star Conflict
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

StarGem Inc. i Gaijin Entertainment ogłaszają wprowadzenie do osadzonej w kosmosie gry online Star Conflict dużej aktualizacji nazwanej „Way of the Warrior”. Gracze będą uczestniczyć w wydarzeniu o tej samej nazwie i walczyć o najważniejszą nagrodę, jaką jest bojowy statek kosmiczny Jericho Kirishima.

Pierwszy etap wydarzenia „Way of the Warrior” już wystartował i potrwa przez trzy miesiące. Na graczy czeka wiele misji, za których wypełnienie zdobywać będą części statku Kirishima, przydatne zasoby, przedmioty kosmetyczne i inne. Niektóre nagrody będą dostępne dla wszystkich graczy, a inne będzie można uzyskać wyłącznie posiadając Way of the Warrior Battle Pass. Ponadto w trakcie wydarzenia wszyscy piloci otrzymają specjalną walutę nazwaną xenochips, którą wykorzystają do zakupu unikatowych elementów.

Nowy statek w uniwersum Star Conflict

Bojowy statek kosmiczny Jericho Kirishima został zaprojektowany do przeprowadzania rutynowych patroli i obrony placówek. Jego zadaniem jest opóźnianie działań wroga i zapewnianie osłony statkom sojuszniczym. Jest wyposażony w tarczę siłową, pochłaniacz energii, który może wyciągać energię z pobliskich wrogów, a także potrafi rozstawiać miny.

W Star Conflict dostępnych jest 266 statków kosmicznych i ponad 1000 typów modułów. Więcej na temat statku oraz innych newsów dotyczących gry Star Conflict można przeczytać na oficjalnej stronie.

Star Conflict Kirishima
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sławek
9 miesięcy temu

Dobrze opisane 🙂 pozdrawiamy!

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx