Nowy singiel Travisa i Susanny Hoffs „The Only Thing”

Fot. kadr z teledysku Travis - The Only Thing (feat. Susanna Hoffs)

Najnowszy singel Travisa „The Only Thing” został wykonany we współpracy z Susanną Hoffs – wokalistką z zespołu The Bangles! Jest to czwarty utwór zapowiadający album „10 Songs”.

Nad produkcją nowego longplay’a czuwał Robin Baynton – zdobywca nagrody Grammy, uznany artysta, który współpracuje m.in. z Coldplay’em czy Florence The Machine. Nowy krążek powstał na początku roku 2020, i jest wynikiem niemalże „telepatycznego” połączenia członków zespołu, abstrakcyjnego kolektywnego bytu, którego skład nie zmienił się od początku istnienia.

„Chcieliśmy uchwycić moment, w którym artyści znajdują się na tej samej scenie, będąc w różnych lokalizacjach” – komentuje Fran Healy.

Travis został założony w roku 1990. Przełomem w karierze zespołu było wydanie w 1999 roku, drugiego albumu – „The Man Who”, który przyniósł artystom ogólnoświatową sławę. Album okrył się multiplatyną w Wielkiej Brytanii, i osiągnął ogromny sukces komercyjny; sprzedano ponad 3 i pół miliona egzemplarzy! Wspomniany krążek był także nominowany do wielu prestiżowych nagród, m.in. Brit Awards z 2010 roku, w kategorii Best British Album of The Previous 30 Years.

Travis – The Only Thing (feat. Susanna Hoffs). Zobacz teledysk:

Travis – The Only Thing (feat. Susanna Hoffs)

The Only Thing w serwisach streamingowych: https://travis.lnk.to/theonlythingEM

Nowy krążek „10 Songs” ukaże się 9 października.

ZOBACZ:  Orkiestra Wojskowa wśród róż. Koncert w Różanym Ogrodzie Sztuki już w niedzielę!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x