REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Nowy singiel „Stop Playing Games” to Viki Gabor, jakiej jeszcze nie znacie!

Viki Gabor Stop Playing Games
Viki Gabor, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po świetnie przyjętym albumie „ID” Viki Gabor nie zwalnia tempa! Kilka miesięcy po premierze albumu artystka wraca z autorską propozycją, w której mocno wybrzmiewają jej upodobania, przekonania oraz korzenie. Posłuchaj jej nowy singiel „Stop Playing Games”.

„Wszyscy mówili o mnie, a teraz ja chciałabym opowiedzieć o sobie” – mówi Viki Gabor w jednym z odcinków serialu „Viki Gabor: Mój Świat”. W nim oprócz tej artystycznej, poznajemy jej prywatną stronę, która dla wielu może okazać się zaskakująca. Jednym z najbardziej naturalnych środków wyrazu i sposobów komunikacji jest dla niej muzyka. Coraz częściej tworzy ją sama lub we współpracy z producentami. „Stop Playing Games” to efekt współpracy artystki z Michałem Kushem. Viki odważnie eksploruje nowe muzyczne obszary, kształtując przy tym indywidualny, unikalny styl. Tym razem sięgnęła po afrobeat.

„Mój najnowszy singiel „Stop Playing Games” powstał na afrobeat który inspiruje mnie już od dłuższego czasu i mocno brzmi w moim muzycznym sercu. Jest bardzo popularny na całym świecie. Ja kocham jego brzmienie. Dlatego dziele się nim z wami w moim najnowszym singlu, który stworzyłam” – mówi artystka.

Oprócz muzyki, Viki Gabor stworzyła także tekst. Jest on manifestem kobiecej siły oraz przekonania, że najważniejsze jest to, aby wierzyć we własne możliwości i słuchać swojego głosu. Często ten głos jest zagłuszany przez innych ludzi.

Viki Gabor – Stop Playing Games:

Piosence towarzyszy zjawiskowy, oszczędny w środkach teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz. W nim połączone zostały dwa światy Viki: rodzinny – romski, w którym dorastała i który ją w dużej mierze ukształtował, a także dynamiczny, współczesny świat, z którego Viki nieustannie czerpie, świadomie wybierając dla siebie to, co najbliższe jej sercu, nie zapominając jednak o swoich korzeniach. W scenach inspirowanych niezwykle bogatą kulturą Romów, oprócz tancerek ubranych w tradycyjne stroje pojawia się tajemnicza dziewczynka. Jest nią Marysia Werblińska, która wylicytowała swój udział w klipie na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Viki intensywny czas letnich spotkań z fanami podczas ponad 30-tu koncertów w całej Polsce. Artystka pojawi się m.in. jako gość specjalny na koncercie P!NK w lipcu w Warszawie w ramach trasy Summer Carnival 2023. Nie możecie tego przegapić!

Viki Gabor Stop Playing Games
Viki Gabor, fot. mat. prasowy
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx