Nowy singiel Natalii Szczypuły we współpracy z Łukaszem Bzowskim

Nowy singiel Natalii Szczypuły
Fot. kadr z klipu Natalia Szczypuła - Teraz i tu

W sieci ukazał się nowy singiel Natalii Szczypuły, m.in. finalistki Voice of Poland 11. Artystka ponownie potwierdza wysoki poziom artystyczny, zaprosiła tym razem do współpracy świetnego Łukasza Bzowskiego.

Najnowszy singiel Natalii Szczypuły to utwór w klimacie dobrego, klasycznego R’n’B i soulu. Za produkcję piosenki odpowiada wybitny pianista, aranżer i producent – Łukasz Bzowski. Razem z Natalią stworzył utwór bujający od pierwszych dźwięków, hipnotyzujący ciepłymi brzmieniami, wprowadzający w soulowy trans. Cechą charakterystyczną utworów Natalii są powtarzające się motywy – zapamiętywalne melodie, które zostają w głowie długo po wysłuchaniu piosenki. „Teraz i tu” także opiera się na soulowej frazie, która wzbogaca piosenkę i nadaje jej charakteru.

Natalia Szczypuła – Teraz i tu (prod. Łukasz Bzowski):

Utwór „Teraz i tu” opowiada o miłości, tekstem nawiązując do rytmicznego, groovowego charakteru piosenki – przyspieszony puls, bijące gęściej serce, pulsujący rytm. Towarzyszący piosence teledysk to dzieło Bartka Kochanka (DJ BRK) i Kasi Kochanek. Obrazek hipnotyzuje podobnie jak piosenka – kolorami, ruchami, kadrami. Singiel zapowiada płytę artystki, której premiera zapowiedziana jest na 22 września 2022 r.

Natalia Szczypuła – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, vocal coach. Półfinalistka The Voice of Poland 11, zwyciężczyni Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021. Otrzymała tytuł „Wokalistki Roku 2021” w wyniku głosowania internautów na portalu Muzykoholicy.pl. Znalazła się w pierwszej dziesiątce tegorocznej edycji rankingu „Genialni Lokalni Globalni”, nagradzającego wybitnych twórców pochodzących z Sądecczyzny. Wokalistka soulowa, popowa, jazzowa. W swojej muzyce łączy ze sobą różnorodne style, wzbogacając je sporą dawką popowej lekkości. Jej muzyka określana jest mianem „glamour”. Jak informuje portal „Polska Płyta/ Polska Muzyka”: „Natalia Szczypuła posiada zdolność do tworzenia bezpretensjonalnych i szykownych piosenek, które wykraczają poza oczywistą formę popu”.

ZOBACZ:  Polska policja nagrała rapowy teledysk "Dumny z bycia Psem"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx