Nowy singiel i teledysk Nataszy Urbańskiej „Ile”

Natasza Urbańska, fot. mat. prasowy

Utwór „Ile” to drugi singiel Nataszy z nadchodzącej płyty. Te organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra (Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków (Różewicz – Interpretacje, Marysia Starosta – Ślubu nie będzie). Autorem tekstu jest Ten Typ Mes.

Natasza Urbańska wybrała drogę niezależnej artystki, pozostając tym samym swoim własnym wydawcą i współtwórcą swojej muzyki. Utwór „Ile” oraz teledysk (reżyseria: THEDREAMS studio) do niego, obrazują bardzo osobiste momenty artystki; jej dwa światy które w kontraście do siebie uzupełniają się doskonale. Świat teatru czyli świat kreacji, niezwykle wymagający a zarazem magnetyczny i wciągający.

Natasza zabiera widza do swojej prywatnej strefy jaką jest garderoba. W tym azylu są chwile skupienia, przemiany, odpoczynku , ściągania emocji po skończonym spektaklu. Tym drugim światem jest druga twarz Nataszy pełna wewnętrznych emocji wynikających z jej niezależności i siły. To kobieta spełniona, która tworzy kreuje i cieszy się z momentów, które nadejdą. Oba te światy łączy jedno ciało i jedna dusza.

Natasza – Ile. Zobacz teledysk:

Natasza – Ile
ZOBACZ:  Ed Sheeran, Imagine Dragons, YUNGBLUD, Griff i Girl In Red na scenie MTV EMA 2021!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx