Nowy serial Viaplay porusza temat przemocy seksualnej wśród nastolatków. „Where Were You?” już 21 sierpnia na platformie Viaplay

Where Were You Viaplay
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Najnowsza produkcja Viaplay Originals porusza temat konsekwencji wykorzystywania seksualnego wśród nastolatków. Serial „Where Were You?” został zainspirowany podcastem zatytułowanym „Z życia” (oryg. „Det med Liv”) stworzonym przez scenarzystkę – Julie Budtz Sørensen.

Historia opowiada o grupie przyjaciół, którzy pewnego dnia postanawiają zorganizować przyjęcie dla znajomych ze szkoły. Niestety zabawa kończy się tragicznym zdarzeniem, które odciska piętno na relacjach najlepszych przyjaciółek – Louise i Monice. Premiera serialu odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia, na platformie streamingowej Viaplay.

NENT Group zmienia się w Viaplay Group

Louise i Monica to najlepsze przyjaciółki. Mają po 16 lat i zazwyczaj są nierozłączne, jednak tym razem jedna z nich zostaje na przyjęciu nieco dłużej i pada ofiarą gwałtu. Świat młodych dziewczyn wywraca się do góry nogami. Obciążona poczuciem winy za pozostawienie koleżanki Louise postanawia odnaleźć sprawcę na własną rękę. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że w sprawę zaangażowany jest ich bliski przyjaciel, a rzeczy jeszcze bardziej się komplikują. Okazuje się jednak, że wszyscy członkowie grupy znajomych mają swoje tajemnice. Również Thais, przystojny outsider, w którym od dawna podkochuje się główna bohaterka. Gdy padają oskarżenia dziewczyna traci grunt pod nogami. Czy Louise zaufa najbliższej przyjaciółce?

Where Were You? – Teaser:

Where Were You? – Teaser

„Postać Louise jest dla mnie niezwykła. To moja pierwsza tak duża rola, więc byłam bardzo podekscytowana, jednak wcielenie się w postać, której przyjaciółka tak bardzo cierpi było dla mnie dużym wyzwaniem. To najważniejszy wątek, na którym opiera się historia Louise” – komentuje odtwórczyni głównej roli, Filippa Navarana Coster-Waldau, prywatnie córka Nikolaja Coster-Waldau, duńskiego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, odtwórcy roli Jamiego Lannistera w serialu „Gra o tron”.

Oprócz Filippy Naravany Coster-Waldau w serialu wystąpili również: Maja Ida Thiele, Jack Depaiva Pedersen, Boy Ewald, Abdullah Ayman, Hans Christian Lønstrup, Merle Filukka Høeg oraz Vilmer Trier Brøgger i Isabella Møller Hansen. Reżyserią zajął się Nils Holst-Jensen, a produkcją Nibus Film. Serial otrzymał wsparcie Public Service Puljen i Nordisk Film & TV Fond. Producentem wykonawczym ze strony Viaplay Group jest Dorte Fuglsang. Serial składa się z siedmiu 25-minutowych odcinków i pojawi się na platformie Viaplay 21 sierpnia 2022 roku.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx