REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Nowy serial „Bracia” już 8 marca w Polsat Box Go. Zobacz zwiastun!

serial Bracia Polsat box
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W środę, 8 marca br. tylko w Polsat Box Go będzie miał premierę nowy polski serial w reżyserii Macieja Migasa. Jego tytuł nosi nazwę „Bracia”. Produkcja opowiada historię czterech braci, którzy walczą o swoje miejsce w świecie. Ogromny wpływ na ich wybory ma surowe wychowanie ojca.

W serialu „Bracia” widzowie będą mogli zobaczyć m.in.: Jana Frycza, Piotra Stramowskiego, Mateusza Kościukiewicza, Damiana Kreta, Nikodema Rozbickiego, Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer, Annę Smołowik i Dominikę Kachlik.

Nowe odcinki będą trafiały do serwisu Polsat Box Go w środy. Będzie je można znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Serial „Bracia” to wciągająca historia o pokonywaniu własnych słabości, lęków i potrzebie miłości. To wszystko rozkłada na czynniki pierwsze relacje rodzinne i związki partnerskie. Widzowie poznają rodzinę Dobrowolskich w przełomowym dla niej momencie.

Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt, biznesmen i perfekcjonista otacza się murem zbudowanym ze stereotypów, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, próbuje uporać się z własnymi demonami, Wojtek (Damian Kret) – kucharz-marzyciel stara się utrzymać równowagę pomiędzy zbudowanym przez siebie światem a rzeczywistością oraz najmłodszy Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk wciąż uciekający od problemów dorosłości.

Wybory przez nich dokonywane są trudne i nieoczywiste. Tym bardziej, że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). I mimo że bohaterami serialu są mężczyźni, a motorem wydarzeń męska perspektywa, to porządek w ich świecie budują kobiety. Są to: matka, żony, kochanki i przyjaciółki.

Nowy serial „Bracia” w Polsat Box Go:

Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Migas („Oda do radości”, „Układ”, „Tatuśkowie”, „Żyć nie umierać”). Muzykę skomponowali Patryk Kumór („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Mały Zgon”, „The End”) i Dominik Buczkowski („Heaven in Hell”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Kolejna 365 dni”, „365 dni: Ten dzień”).

Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem wykonawczym jest MWM Media. Sezon składa się z 12 odcinków.

Jak obejrzeć serial „Bracia” w Polsat Box Go?

Premiera serialu będzie miała miejsce 8 marca 2023 roku. Nowe odcinki będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy. Format będzie można oglądać bez reklam. Wszystko w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl. Będzie można go oglądać również w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx