Nowy Rok będzie należeć do “Urwisa”!

Fot. kadr z filmu "Urwis"

OBSERWUJ NAS:

Ten szczeniak, nawet gdy zostaje sam w domu, nie może narzekać na nudę, Okazuje, się że z Mateusza Banasiuka jest lepszy “Urwis”. Animowana komedia producentów “Shreka” wejdzie na ekrany kin już 3 stycznia 2020 roku.

“Urwis” to pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych burków i azorów. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata. W polskim dubbingu usłyszymy Mateusza Banasiuka, a na oryginalnej ścieżce dźwiękowej pojawi się nowy utwór samego Snoop Dogga!

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę.

Urwis – zwiastun
ZOBACZ:  Zobacz "Dziewczyny z Dubaju" na zdjęciach z filmu!