REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Nowy Rok będzie należeć do „Urwisa”!

Fot. kadr z filmu "Urwis"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ten szczeniak, nawet gdy zostaje sam w domu, nie może narzekać na nudę, Okazuje, się że z Mateusza Banasiuka jest lepszy „Urwis”. Animowana komedia producentów „Shreka” wejdzie na ekrany kin już 3 stycznia 2020 roku.

„Urwis” to pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych burków i azorów. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata. W polskim dubbingu usłyszymy Mateusza Banasiuka, a na oryginalnej ścieżce dźwiękowej pojawi się nowy utwór samego Snoop Dogga!

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę.

Urwis – zwiastun
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google