REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Nowy magazyn sportów walki od 16 kwietnia w Polsacie Sport

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W czwartek 16 kwietnia w Polsacie Sport wystartuje zupełnie nowy magazyn poruszający tematykę sportów walki. Realizowana na żywo, godzinna audycja będzie mocno nastawiona na interakcję z widzami. To właśnie oni zdecydują o docelowej nazwie programu, który roboczo został zatytułowany „MMAgazyn”.

Nowy program zastąpi audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.

Nową audycję poprowadzą, komentator i czynny zawodnik MMA, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz mistrzyni Polski w sportach sylwetkowych i uczestniczka niedawnej gali FFF 2 – Patrycja Zahorska. W gronie stałych ekspertów znajdą się między innymi Andrzej Kostyra, Tomasz „TJ” Marciniak i Dominik Durniat. W programie poruszana będzie tematyka MMA, pięściarstwa oraz olimpijskich sportów walki.

Oprócz dyskusji w studiu czy łączeń wideo z gośćmi, istotną częścią programu będą materiały reporterskie z klubów sportowych. Widzowie zobaczą trenujących zawodowców oraz dowiedzą się, jak i gdzie sami mogą wejść w świat sportów walki.

„MMAgazyn” premierowo emitowany będzie w czwartki o 21:00 w Polsacie Sport. Program na żywo dostępny będzie też w portalu PolsatSport.pl oraz w serwisie Ipla, gdzie transmisje oglądać można między innymi na komputerach, tabletach i smartfonach.

Jutrzejszy #MMAgazyn w Polsat Sport o 21.00! Goście? Na żywo w studiu:Jan Blachowicz Artur SzpilkaSkype?! 🔥Marcin "Polish Zombie" WrzosekBorys Mańkowski@Grzegorz ProksaMaciej KawulskiPaweł JóźwiakChcecie wziąć udział w naszym programie? Zadajcie pytanie naszym jutrzejszym gościom w studio nagrywając siebie na InstaStories, a najciekawsze zadamy na żywo podczas programu😊 w nagraniu koniecznie oznaczcie @polsatsport.pl Zapraszamy z Patrycja Zahorska👊🏻

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Środa, 15 kwietnia 2020
facebook.com/jurasmma

Bohaterami pierwszego odcinka magazynu sportów walki będą pretendent do mistrzowskiego pasa UFC – Jan Błachowicz oraz pięściarz kategorii junior ciężkiej – Artur Szpilka.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google