Nowator – Tequila. Nowy wakacyjny hit?

Nowator Tequila
Fot. kadr z teledysku Nowator - Tequila

OBSERWUJ NAS:

Utwór „Tequila” to najnowsza propozycja Nowatora na wakacje. Latynoamerykańskie akcenty muzyczne w utworze dodają mu energii i powodują, że nogi same „rwą” się do tańca. Kolejny raz Nowator zaskakuje wybuchową mieszanką rytmów i styli. Teledysk powstał w słonecznym Meksyku, w miejscowości Puerto Vallarta.

Nowator, czyli Paweł Lipski, ma na swoim koncie wiele wyróżnień za Platynowe i Złote Płyty (2 Platynowe i 8 Złotych). Jest autorem m.in. takich hitów jak: “Z lewa do prawa”, “Co tu jest grane”, “Spadam stąd”, a także ponadczasowego utworu “Moja panienka” do którego klimatem muzycznym najbliżej najnowszemu singlowi „Tequila”, będąc poniekąd kontynuacją muzycznego dorobku artysty. Dzięki temu to idealna, taneczna propozycja na lato i rozpoczynające się wakacje. Łącznie utwory Nowatora na samym YouTube zgromadziły ponad 150 000 000 wyświetleń.

Na swoim fonograficznym koncie ma też m.in. dwa solowe albumy pt. “Alfabetyczny spis” i “Co tu jest grane?”. Rocznie przed pandemią grał ponad 100 koncertów w Polsce, Europie, USA, czy Kanadzie. W 2019 roku został oczywiście jednym z jurorów show Polsatu “All Together Now: Śpiewajmy razem” u boku m.in. Beaty Kozidrak.

Nowator – Tequila. Zobacz teledysk:

Nowator – Tequila
ZOBACZ:  Akustyczny koncert Antka Smykiewicza w Hulakula w Walentynki!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x