Nowa mapa Berlin w World of Tanks już w kolejnej aktualizacji!

fot. mapa Berlin w World Of Tanks

Wraz z kolejną aktualizacją (numer 1.9.1) gry World of Tanks, w bitwach losowych zostanie dodana nowa mapa Berlin.

Jak podaje oficjalna strona gry World of Tanks: – Pomysł na stworzenie mapy Berlin nie jest nowy. Pojawił się już dawno temu. Przez lata pracowaliśmy nad różnymi jego konceptami i wprowadziliśmy do gry nawet kilka lokacji związanych z Berlinem. Weterani World of Tanks zapewne pamiętają wydarzenie z 2015 roku, które gościło lokację o tej samej nazwie.

Od tego czasu regularnie powracaliśmy do pomysłu stworzenia mapy Berlin dla bitew losowych, ale dopiero teraz mogliśmy w pełni zrealizować naszą wizję. Będzie to malownicza mapa o wymiarach 1050 x1050 m, podzielona na cztery strefy główne. Pracując nad berlińską lokacją, staraliśmy się szczegółowo oddać wygląd niemieckiej stolicy podczas ostatnich tygodni II wojny światowej w Europie. Oto szybki podgląd tej nastrojowej mapy:

Berlin w World of Tanks

Twórcy gry pracując nad tą mapą zwracali szczególną uwagę na wierność historyczną. Otoczenie, historyczne budynki i zabytki zostały precyzyjnie odtworzone w imponującym formacie HD. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • Reichstag
  • Brama Brandenburska
  • Opera Krolla
  • Dworzec Lehrter
  • Park Tiergarten

Mapa Berlin będzie dostępna jedynie w bitwach standardowych i spotkaniowych, w pojazdach poziomu IV i wyższych. Mapa podzielona została na cztery główne strefy walk.

Read Previous

Bestsellerowy Ultimate Fishing Simulator wkrótce na Xbox One

Read Next

Michał Pasternak zwycięzcą Wotore 2