Nowa kolekcja ubrań Olimp Live&Fight już dostępna w sprzedaży

Fot. mat. prasowy

Jakość, funkcjonalność, nowoczesny wygląd i sportowe zacięcie – te krótkie słowa najtrafniej opisują najnowszą kolekcję polskiej marki Olimp Live&Fight.

Wszystkie produkty zostały przygotowane dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej bawełny oraz nowoczesnych materiałów technicznych. Takie połączenie pozwoliło na uzyskanie odzieży o skutecznym systemie odprowadzania wilgoci, co zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się potu podczas wyczerpujących treningów. Wykorzystane tkaniny są maksymalnie przyjazne dla ciała, nie powodują reakcji uczuleniowych i nie podrażniają skóry. Uzyskanie dużego poziomu elastyczności sprawia, że nie krępują ruchów i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w pełnych zakresach ruchomości.

Wszystkie elementy nowej kolekcji zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Jakość naszych ubrań ma dla nas najwyższy priorytet i nie uznajemy kompromisów. A możliwość wspierania polskiej gospodarki jest pięknym bonusem – Mateusz Parszewski, Head of Olimp Live&Fight.

Spójna kolorystyka i wykorzystanie koloru białego, czerwonego i czarnego jest ukłonem w stronę minimalizmu. Pozwala na łączenie różnych modeli ubrań i tworzenie mnogiej liczby konfiguracji. Ta kolekcja została stworzona z myślą o aspirujących amatorach, miłośnikach zdrowego i aktywnego stylu życia, jak i o prawdziwych profesjonalistach, którzy w pełnym skupieniu dążą do realizacji zamierzonego celu.

ZOBACZ:  FEN 34. Mateusz Murański zmierzy się z Epic Cheat Mealem

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx