Nowa edycja “Fort Boyard” emitowana na platformie Viaplay z nowymi prowadzącymi

Nowa edycja Fort Boyard
Fort Boyard, fot. placesofinterest

OBSERWUJ NAS:

Już jesienią tego roku “Fort Boyard” powraca do Polski. Nowa odsłona programu będzie składała się z 8 odcinków, w których udział weźmie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu.

Nowa edycja Fort Boyard już w tym roku! Prowadzącymi nadchodzącej edycji “Fortu Boyard” będą Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, natomiast w rolę mędrczyni wcieli się Tamara Gonzalez Perea. Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca firma streamingowa działająca w regionie państw nordyckich i bałtyckich, która od sierpnia będzie dostępna także w Polsce, już jesienią tego roku wznowi emisję “Fortu Boyard”, niezwykle popularnego programu rozrywkowego dla całej rodziny. W jego nowej odsłonie uczestniczyć będzie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu. Będą oni rywalizować między sobą w różnorodnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, który znajduje się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Nowi prowadzący “Fortu Boyard” to Elżbieta Romanowska, polska aktorka teatralna i filmowa oraz znany artysta kabaretowy i prezenter, Mariusz Kałamaga. Po raz pierwszy w polskiej edycji programu w postać przedstawiającą uczestnikom rozmaite zagadki wcieli się kobieta – mędrczynią została blogerka modowa oraz prezenterka telewizyjna, Tamara Gonzalez Perea.

Nowa edycja “Fort Boyard”

“Fortu Boyard” to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje programu, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nową edycję programu będzie można oglądać w Polsce na platformie Viaplay. Z pewnością zobaczymy w niej zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd.

W dwóch polskich edycjach programu, emitowanych w latach 2008-2009, w rolę prowadzących wcielili się Katarzyna Glinka oraz Robert Gonera, natomiast mędrcem zadającym zagadki uczestnikom, był Janusz Weiss. W najnowszej odsłonie gospodarzami “Fortu Boyard” będzie niezwykły duet prowadzących. Są to: Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a mędrczynią zostanie Tamara Gonzalez Perea.

ZOBACZ:  Jeden gniewny człowiek - polski plakat i zwiastun już dostępne!

Elżbieta Romanowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek teatralnych i filmowych, a także popularną prezenterką telewizyjną. W swoim dorobku ma również wiele występów w znanych serialach takich jak “Ranczo”. Aktorka związana jest z teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu, współpracowała też z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu i Teatrem Piosenki we Wrocławiu oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Elżbieta Romanowska brała także udział w popularnych programach telewizyjnych takich jak „Jak oni śpiewają?”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 2020 roku została gospodynią programu rozrywkowego „Anything Goes. Ale jazda!”.

Fort Boyard 2021. Nowi prowadzący

Nowa edycja Fort Boyard
Elżbieta Romanowska, fot. Maciej Zawada

Mariusz Kałamaga jest artystą kabaretowym, a także prezenterem radiowym i telewizyjnym. W przeszłości był jednym z liderów kabaretu Łowcy.B., współprowadził także program „Piotr Bałtroczyk na żywo”. Był również uczestnikiem i prowadzącym wielu popularnych programów rozrywkowych m.in. „Tylko nas dwoje. Just the Two of Us”, “Stand up. Zabij mnie śmiechem”, „Śpiewajmy razem. All Together Now” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Nowa edycja Fort Boyard
Mariusz Kałamaga, fot. Cezary Piwowarski

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) jest oczywiście blogerką modową, prezenterką telewizyjną oraz stylistką. Współtworzyła takie programy telewizyjne jak „Shopping Queen”, „Supermodelka Plus Size” czy „Królowe second-handów”. Była także finalistką programów „Agent-Gwiazdy” i „Taniec z gwiazdami” oraz prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Stworzony przez nią w 2011 roku blog modowy, jest obecnie z pewnością jedną z najbardziej popularnych polskich platform, służących rozwojowi osobistemu, motywacji oraz poszukiwaniu swojego prawdziwego Ja.

Nowa edycja Fort Boyard
Tamara Gonzalez Perea, fot. Magdalena Hanik

– Nowa edycja “Fortu Boyard”, która już jesienią tego roku zostanie wyemitowana na platformie Viaplay, z pewnością przyciągnie przed ekrany wielu polskich widzów. Duet prowadzących – Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a także Tamara Gonzalez Perea w roli mędrczyni, gwarantują znakomitą rozrywkę. Są to niezwykle dynamiczne i kreatywne osoby, posiadające jednocześnie ogromne doświadczenie w realizacji programów o podobnym formacie. Wśród pozostałych gwiazd, które wezmą udział w nowej odsłonie “Fortu Boyard”, znajdzie się wiele znanych w Polsce osób. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format. Z niecierpliwością czekamy by przedstawić polskim widzom pozostałych uczestników programu – podkreśla Filippa Wallestam, Chief Content Officer NENT Group.

ZOBACZ:  Żegnaj mój synu - obsypana nagrodami saga rodzinna w kinach od 26 czerwca

Platforma Viaplay zostanie uruchomiona w Polsce w sierpniu 2021 roku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x