Norman Parke zmierzy się z Piotrem Szeligą na FAME 14!

Parke Szeliga
Norman Parke i Piotr Szeliga, fot. FAME MMA

Poznaliśmy kolejne hitowe starcie gali FAME 14. Na czternastej edycji FAME MMA zobaczymy pojedynek Normana Parke z Piotrem Szeligą!

Parke vs Szeliga na FAME 14! Jak informują organizatorzy pojedynek odbędzie się na zasadach K1 w małych rękawicach. Smaczku tej walce dodaje fakt, że odbędzie się ona w klatce rzymskiej. Do tej pory oglądaliśmy w niej jedno starcie – na FAME 12 Arkadiusz Tańcula pokonał Jacka Murańskiego.

Walka Parke z Szeligą zaplanowana jest na 3 rundy po 3 minuty. Obaj zawodnicy walczyli na gali FAME 13. Piotr Szeliga wygrał przez nokaut w drugiej rundzie z faworyzowanym Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Walka odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Norman Parke natomiast skończył swój pojedynek bardzo szybko. Jego walka z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem zakończyła się po kilkunastu sekundach, ponieważ „Popek” doznał złamania ręki. Ból dla „Popka” był nie do zniesienia, raper bardzo głośno krzyczał, a z jego oczu popłynęły łzy.

Przypominamy, że konferencja przed galą FAME MMA 14 odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Będzie można ją oglądać za darmo na oficjalnym kanale FAME MMA w serwisie YouTube.

Parke vs Szeliga na FAME 14

instagram.com/famemmatv | Parke vs Szeliga
ZOBACZ:  Drugie Mistrzostwa MMA Polska odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx