Przejdź do treści

Norbi odpowiedział na wyzwanie popularnego youtubera Klocucha! Wszystko w ramach akcji Hot16Challenge

Norbi / fot. YouTube Rap Genius Polska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Norbi, który obecnie prowadzi teleturniej „Koło fortuny” na antenie TVP2, odpowiedział w ramach akcji Hot16Challenge na nominację znanego youtubera Klocucha!

Hot16Challenge to internetowa akcja, której uczestnicy muszą nagrać 16 wersów i nominować kolejne osoby (co najmniej 3), które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

Hot16Challenge powstało w 2014 roku, a teraz wraca po 6 latach za sprawą rapera Solara, współzałożyciela SMB Label.

Wczoraj swoje wersy w Hot16Challenge nagrał popularny raper Taco Hemingway, który m.in. nominował Klocucha. Kim jest Klocuch? To youtuber znany z nagrywania prześmiewczych filmów używający modulatora głosu i który nigdy nie pokazuje swojej twarzy. Internauci potraktowali nominację Taco jako żart, lecz Klocuch podszedł to tego bardzo poważnie. Dziś opublikował swoje Hot16Challenge i nominował Norbiego, Rafała Brzozowskiego i Księdza Mateusza:

Norbi bardzo szybko przyjął wyzwanie za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie i w ciągu kilku godzin nagrał swoje wersy:

Prowadzący „Koła fortuny” nominował natomiast Tomasza Karolaka, Kubę Wojewódzkiego oraz Natalię Kukulską. Czy cała trójka potraktuje poważnie i odpowie na nominację Norbiego? Zobaczymy.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: