Nikodem Zatowka zawalczy na gali MMA-VIP 2!

Nikodem Zatowka MMA-VIP
Nikodem Zatowka, fot. MMA-VIP

Nikodem Zatowka, który zasłynął jako menadżer Piotra „Bestii” Piechowiaka na gali FAME MMA, oficjalnie potwierdził, że wystąpi na gali MMA-VIP 2 organizowanej przez Marcina Najmana.

Druga edycja gali „El Testosterona” MMA-VIP ma odbyć się w czerwcu. Nikodem „Nikoś” Zatowka na swoim profilu na Facebooku poinformował o swojej decyzji. „Już oficjalnie mogę potwierdzić, w czerwcu zawalcze na gali MMA VIP II organizowanej przez Marcin Najman 💪💪💪 trzymajcie kciuki 👍👍”.

Nikodem Zatowka na MMA-VIP 2

W nagraniu wideo, które ukazało się na oficjalnym profilu MMA-VIP w serwisie YouTube, Zatowka mówi: „Chciałem wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na galę MMA-VIP 2, która odbędzie się już w czerwcu. Gala ta organizowana jest oczywiście przez Marcina „El Testosterona” Najmana, a na czerwcowej edycji będziecie mieli okazję zobaczyć moją skromną osobę. Przygotuję się do tej walki najlepiej jak będę potrafił. Mam nadzieję, że mój przeciwnik też będzie dobrze przygotowany. A kto będzie moim przeciwnikiem? Tego dowiecie się już wkrótce. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Trzymajcie za mnie kciuki”. Kto więc będzie rywalem Zatówki? Zatem zobaczcie nagranie „Nikosia”:

Nikodem Zatowka na MMA-VIP 2
ZOBACZ:  Paulo Sousa trenerem Flamengo. Podziękował polskim kibicom

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx