Przejdź do treści

Nieoczekiwany rozłam w Ekipie w 8. odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”!

Warsaw Shore 8 odcinek
Fot. MTV Polska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kolejny dzień pełen wrażeń w „Warsaw Shore”! W 8. odcinku Ekipa będzie podbijać Mielno zarówno w dzień, jak i nocą. Przejażdżka kultowym meleksem to tylko jedna z atrakcji, które czekają na uczestników w imprezowym centrum Wybrzeża! Wieczorem dojdzie z kolei do nieoczekiwanego rozłamu w Ekipie.

Ekipa zacznie dzień od regeneracji po ciężkiej nocy na biwaku. Będą babskie pogaduchy przy śniadaniu, chill nad basenem, a rozmarzona Renatka otrzyma obietnicę królewskiego życia. Ekipowy podrywacz odkryje w sobie ducha opiekuńczości i przekonamy się, że sarny i psy mówią jednym głosem.

Kiedy uczestnicy odzyskają siły po trudach survivalowej przygody, przyjdzie czas na podbój Wybrzeża. Na deptaku okaże się, że Mielno tętni życiem również za dnia. Wycieczkę kultowym meleksem zakończy wykonanie tatuaży, które oficjalnie potwierdzą przynależność do Ekipy „Warsaw Shore”.

Warsaw Shore 8 odcinek
Fot. mat. prasowy

Tego wieczoru chłopaki i dziewczyny wyjątkowo ruszą w miasto oddzielnie. Taki rozwój wydarzeń otworzy wszystkim drogę do intensywnego podrywu. Lena obejdzie się smakiem, ale Sarna pójdzie jak burza! Nawet wyszukany happening Mileny i Angeliki nie przeszkodzi mu w dopisaniu kolejnego punktu w tabeli rozkoszy. Na afterze niewybredne żarty Ronaldo doprowadzą do spiny, a nerwy puszczą nawet Małemu!

To i jeszcze więcej w 8. odcinku 19. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”! Premiera już w niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska. Wszystkie odcinki będą też dostępne w serwisie Player.pl. Po każdym odcinku „Warsaw Shore”, o godzinie 23:55 fani formatu mogą oglądać na antenie MTV również nowy sezon programu „All Star Shore” z udziałem Spikera.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx