REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Niemiecka sieć Aldi otwiera kolejne sklepy w Polsce

Aldi w Polsce
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Aldi zdradza etapy ekspansji w nadchodzących miesiącach. Około trzydziestu nowych sklepów sieci powstanie do końca roku, z czego siedem we wrześniu i około dziesięciu w październiku. Już w tym tygodniu Aldi otwiera nowe sklepy w Świdniku i Rudzie Śląskiej, a niebawem nowe otwarcia odbędą się w Zielonej Górze i Ożarowie Mazowieckim.

13 września Aldi otworzy swoje progi w dwóch nowych lokalizacjach w Polsce – w Świdniku i w Rudzie Śląskiej. Już 20 września zaprosi mieszkańców Zielonej Góry na otwarcie czwartego sklepu w tym mieście. Kilka dni później, w ostatnim tygodniu września swoje pierwsze kroki Aldi postawi w Ożarowie Mazowieckim.

Równie intensywnie zapowiada się październik. W tym miesiącu dyskonter planuje otwarcie około 10 nowych sklepów w różnych regionach. Od początku roku sieć otwierała nowe placówki głównie na terenie województwa śląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

Tomasz Gawlik, Dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji Aldi w Polsce podkreśla: – Aldi rośnie w siłę. My konsekwentnie rozwijamy się, bo chcemy być dostępni dla jeszcze większej liczby Polaków. Obecność Aldi w każdym województwie to nie tylko nasza duma, ale przede wszystkim zobowiązanie, by na co dzień być jeszcze bliżej klientów. W Aldi stawiamy na jakość, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment, który chcemy zaprezentować jak największej liczbie konsumentów.

Aktualnie Aldi Polska ma 269 sklepów w całym kraju. Rosnąca liczba otwarć świadczy o ciągłym zaangażowaniu sieci w dalszy rozwój i satysfakcję klientów.

Aldi Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw Aldi Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Więcej informacji można znaleźć na aldi.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx