Niełatwy wybór między sercem a rozumem. Aura. z nowym singlem “Przy mnie bądź”

Fot. Aura. - Przy mnie bądź

OBSERWUJ NAS:

19 stycznia światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Aury. pt. “Przy mnie bądź”. Piosenka przedstawia historię niełatwego wyboru między sercem a rozumem. Decyzja nie należy do łatwych, a dodatkowo silne emocje mącą w głowie.

Czy jest sens opierać się wzajemnego przyciąganiu? Ta gra ma dwa kompasy – serce i rozum, które wskazują dwa zupełnie inne kierunki. Być może przeciwieństwa tylko pozornie się wykluczają? “Przy mnie bądź” to mieszanka muzyki pop i elektroniki z elementami muzyki klubowej. Autorem teksu jest sama Aura., a za produkcję muzyczną odpowiada Błażej Chochorowski.

“Piosenka “Przy mnie bądź” różni się od debiutanckiego singla “Nieznajomy” (z pogranicza muzyki alternatywnej). Nowy utwór czerpie z muzyki elektronicznej i klubowej. Prosty tekst o zawiłej relacji sprawia, że każdy może stać się podmiotem lirycznym i przejrzeć się w nim jak w lustrze, a melodia wchodzi w umysł i ciało” – tymi słowami wokalistka opisuje swój utwór.

Aura. – Przy mnie bądź:

Aura. – Przy mnie bądź

Aura. – pod tym pseudonim kryje się Paula Powroźnik, wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Chełma, lecz od kilku lat mieszka i tworzy w Warszawie. W lipcu 2020 roku dołączyła do projektu My Name Is New w wytwórni Kayax. Ta współpraca zaowocowała wydaniem debiutanckiego singla pt. “Nieznajomy”. Nie lubi bezpiecznych dźwięków – a wspólnym mianownikiem w jej tekstach jest nieustający niepokój myśli. Nowa piosenka pojawia się dokładnie 5 miesięcy od wydania debiutanckiego singla.

ZOBACZ:  Eurowizja Junior 2019: Polska wygrywa drugi rok z rzędu!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x