REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Niedowidzący muzyk MC Sobieski z piosenką dla Polski na MŚ w Katarze

MC Sobieski MŚ
MC Sobieski, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

MC Sobieski udostępnił klip do „Hymnu reprezentacji Polski na mundial 2022″. „Cały świat stoi przed nami otworem. Jesteśmy narodem, który nieraz skakał w ogień. Polak nie ugina kolan, idziemy po swoje. Niezłomne nadzieje tlą się w nas od pokoleń” – rapuje 40-latek pochodzący z Kalisza.

MC Sobieski cierpi na nieuleczalną chorobę oczu, która prowadzi do stopniowej utraty wzroku. W 2012 roku zajął drugie miejsce w konkursie na polski hymn Euro, a cztery lata później nagrał kolejny utwór zagrzewający do walki naszą kadrę. Jego klipy na kanale YouTube obejrzało miliony ludzi, zostawiając mnóstwo pozytywnych komentarzy.

„Mój najnowszy utwór nosi tytuł „Nowa nadzieja”, gdyż każdy turniej to nowa szansa. Od dziecka kibicuję naszej drużynie i pomimo tego, że zdarzały się gorsze chwile, to nigdy nie straciłem wiary w naszą reprezentację. Moim marzeniem jest, aby po raz kolejny moja piosenka dotarła do polskich piłkarzy i tchnęła w ich serca wiarę i nadzieję.

Pomimo tego, że wzrok mi już nie pozwala na śledzenie tego, co się dzieje na ekranie telewizora, to nadal czerpię ogromną przyjemność z każdego meczu naszej kadry. Byłem i będę z nimi w tych pięknych chwilach, nie opuszczę ich także, jeśli nadejdą te gorsze. Liczę, że na tegorocznym turnieju, uwolnią cały potencjał, który w nich drzemie, dając polskim kibicom piłkarskie emocje. Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe” – powiedział artysta.

MC Sobieski – Nowa nadzieja (prod. Sychu)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx