REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Nie żyje Bad Azz, raper powiązany ze Snoop Doggiem

Bad Azz i Snoop Dogg

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bad Azz, członek Tha Dogg Pound Gangsta Crips, zmarł w więzieniu w wieku 43 lat. Kokane, który współpracował z Bad Azzem i Snoop Doggiem przy „Wrong Idea”, potwierdził informację o śmierci rapera za pośrednictwem Facebooka w poniedziałek wieczorem 11. listopada.

Bad Azz, który naprawdę nazywał się Jamarr Antonio Stamps, zmarł w więzieniu, gdzie był przetrzymywany pod zarzutem przemocy domowej. Raper i producent Daz Dillinger, członek Tha Dogg Pound, także potwierdził doniesienia o śmierci Bad Azza. Powiedział, że Stamps zmarł w więzieniu Southwest Detention Center, lecz przyczyny śmierci nie są jeszcze znane.

W mediach społecznościowych pojawiły się kondolencje dla rodziny zmarłego i wpisy upamiętniające rapera w tym od Snoop Dogga, który napisał, że Bad Azz odszedł za wcześnie. Bad Azz wydał swój debiutancki solowy album „Word on tha Streets” w 1998 roku. Poza tym, że był częścią „Dogg Pound”, był także członkiem ekipy LBC Crew (Long Beach City Crew), w skład której wchodzili Lil C-style i Tray Dee.

Instagram @snoopdogg
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx