Nie książka zdobi człowieka – gwiazdy na premierze spektaklu w Teatrze Kwadrat

Andrzej Nejman, Olga Kalicka, Elżbieta Romanowska, Lucyna Malec i Paweł Małaszyński / fot. Podlewski/AKPA

W sobotni wieczór, 1. lutego, w warszawskim Teatrze Kwadrat, odbyła się premiera spektaklu “Nie książka zdobi człowieka” na której nie zabrakło znanych osobistości ze świata show-biznesu.

Na premierze spektaklu “Nie książka zdobi człowieka” autorstwa kanadyjskiego pisarza Seymoura Blickera, w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa, pojawili się m.in.: Klaudia Halejcio, Zygmunt Chajzer, Gabi Drzewiecka, Sylwia Gliwa, Marek Siudym, Joanna Kuberska, Andrzej Nejman, Paweł Małaszyński, Olga Kalicka, Tomasz Iwan czy Paulina Chylewska.

O czym w ogóle jest ten spektakl? Sherman Mayfair, pisarz – panikarz, lat około 35 właśnie wydał książkę i marzy o tym, by odnieść wielki sukces. Jednak nieśmiałość i całkowity brak wiary w siebie paraliżują go do tego stopnia, że sama myśl o udzieleniu wywiadu przyprawia o rozstrój żołądka. W akcie desperacji namawia swojego przyjaciela Matta Belvedere, by ten podając się za autora książki, oczarował wszystkich wdziękiem i erudycją, zyskał przychylność mediów i uczynił z jego powieści bestseller.

Premiera spektaklu “Nie książka zdobi człowieka”. Gwiazdy na premierze:

Klaudia Halejcio / fot. Podlewski/AKPA
« 1 z 9 »

Read Previous

Super Bowl 2020: Kansas City Chiefs mistrzem NFL!

Read Next

Patryk Vega: To polski Leonardo DiCaprio! Reżyser zapowiada kolejny film