Przejdź do treści

NFL: Jonathan Taylor, biegacz Indianapolis Colts, prowadzi w głosowaniu fanów do 2022 Pro Bowl

NFL Jonathan Taylor
Fot. NFL

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Biegacz (running back) drużyny Indianapolis Colts, Jonathan Taylor, z 81 087 głosami, prowadzi w głosowaniu na uczestników Pro Bowl 2022, zaprezentowanym przez Verizon.

Cooper Kupp z Los Angeles Rams (80 673 głosy) zajmuje drugie miejsce. Na kolejnych pozycjach są: Travis Kelce z Kansas City Chiefs (79 910 głosów), zawodnik Cleveland Browns Myles Garrett (76 064 głosy) i Trevon Diggs z Dallas Cowboys (75.637 głosów). Trzech z pięciu najlepszych graczy, którzy zdobyli głosy – Taylor, Garrett i Diggs – nie przekracza 25 lat.

NFL: Jonathan Taylor prowadzi w głosowaniu

Wśród klubów najwięcej głosów ma Dallas Cowboys. New England Patriots, Los Angeles Rams, Kansas City Chiefs i Baltimore Ravens zamykają pierwszą piątkę. Głosowanie na uczestników Pro Bowl prezentowane przez Panini Trading Cards będzie kontynuowane online (również za pośrednictwem telefonów komórkowych z dostępem do Internetu) na stronie NFL.com/ProBowlVote do czwartku, 16 grudnia.

Podczas ostatnich dwóch tygodni głosowania 2022 Pro Bowl (1-16 grudnia), fani będą mogli również głosować bezpośrednio na Twitterze. Aby oddać taki głos, fani powinni oznaczać imię i nazwisko gracza, oficjalny profil gracza na Twitterze lub hashtag zawierający imię i nazwisko gracza. Wszystkie trzy z tych metod muszą zawierać hashtag: #ProBowlVote. Głosowanie za pośrednictwem Twittera jest uzupełnieniem głosowania online na NFL.com/ProBowlVote, które będzie oczywiście dostępne przez cały okres głosowania.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx