Przejdź do treści

New Model Army zapowiada nowy album zatytułowany „Unbroken”!

New Model Army Unbroken
Fot. Tina Korhonen

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy studyjny album, który ukaże się 26 stycznia 2024 roku, to nowoczesne oblicze New Model Army. Na nim słychać ich klasyczną energię. Proces powstawania i nagrywania płyty trwał dość długo, przerwany zarówno przez koncerty z okazji 40. rocznicy powstania grupy oraz wydanie albumu „Sinfonia” nagranego wraz z orkiestrą symfoniczną.

„Pisaliśmy i nagrywaliśmy pomysły we własnym studiu od połowy 2021 roku i już na początku zdecydowaliśmy, że naszym numerem jeden przy miksowaniu będzie legendarny Tchad Blake. Album brzmi tak jak my, ale znowu inaczej i został pięknie zmiksowany – jest pełny i dynamiczny” – ujawnił zespół New Model Army. Klimat na płycie zmienia się, a utwory poruszają różne tematy, od komentarzy społecznych i politycznych, po głęboko osobiste refleksje.

New Model Army ogłosiło także, że 27 lutego rozpocznie trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Koncerty odbędą się także w Polsce w Krakowie (8 marca), Warszawie (9 marca), Gdańsku (11 marca) i Poznaniu (12 marca). „Unbroken” zostanie wydany na płycie CD w twardej oprawie Mediabook. Również na klasycznym czarnym winylu i w limitowanej wersji na czerwonym winylu.

Tracklista New Model Army – Unbroken:

 1. First Summer After
 2. Language
 3. Reload
 4. I Did Nothing Wrong
 5. Cold Wind
 6. Coming Or Going
 7. If I am Still Me
 8. Legend
 9. Do You Really Want To Go There?
 10. Idumea
 11. Deserters
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx