Przejdź do treści

Netflix ogłosił jurorów programu „Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska”, do którego trwają castingi

Nowe Rozdanie Rhythm Flow Polska
Sokół, Dziarma, Bedoes 2115, fot. Łukasz Zietek

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Netflix ogłosił skład jurorski nowego talent show „Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska”. Zasiądą w nim Bedoes 2115, Dziarma i Sokół.

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska to muzyczne talent show w serwisie Netflix, prowadzone przez czołówkę artystów z branży, gotowych odkryć nowe talenty rapu. W programie wezmą udział uczestnicy z całego kraju, którzy są głodni sukcesu i gotowi udowodnić, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną oraz tytuł najnowszej gwiazdy rapu w Polsce. Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska to lokalna edycja programu Rhythm + Flow, który podbił serca widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Został także entuzjastycznie przyjęty we Francji, a niedawno również Włoszech.

– Najważniejsza podczas castingów jest dla mnie prawdziwość. Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama – Bedoes 2115.

– W programie szukam osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki. Będą tworzyć oryginalne utwory, zaskakiwać widzów i słuchaczy. Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu – Dziarma.

– Chciałbym znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych. Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć – Sokół.

Trwają castingi do programu. Wszystkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod tym linkiem: castingi.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx