NEL dołącza do projektu Spotify RADAR Polska i prezentuje utwór „Cud”

NEL Cud
Fot. kadr z klipu NEL - Cud

W sieci ukazał się nowy singiel NEL „Cud”. Artystka dołączyła do grona intensywnie wspieranych promocyjnie artystów przez Spotify w ramach polskiej edycji globalnego programu RADAR Polska.

To wielki sukces NEL, jej singiel „Cud” aktualnie dociera do dziesiątek tysięcy nowych słuchaczy w apce Spotify i piosenka może stać się wakacyjnym hitem!

24-letnia NEL została oficjalnie przyjęta do grona artystów wspieranych przez Spotify w ramach polskiej odsłony globalnego projektu RADAR Polska. Wraz z tym wydarzeniem artystka prezentuje nowy singiel, który ma szansę być prawdziwym hitem tego lata. Poznajcie „Cud” nowej gwiazdy RADAR Polska.

NEL dołączyła do Spotify RADAR Polska, wspólnie z Anią Leon, Julią Rocką, Marissą oraz Tynskym. Udział NEL w projekcie RADAR Polska wiąże się ze znaczącym, rocznym wsparciem Spotify w postaci budowania kariery i widoczności na platformie Spotify a także prowadzeniem lokalnych kampanii marketingowych.

Singiel „Cud” z którym artystka debiutuje w RADAR Polska dotyczy pory roku jaką jest lato, na którą NEL czeka cały rok. Utwór utrzymany jest w energicznych, niezwykle pogodnych i wakacyjnych rytmach, który z pewnością trafi do wielu fanów tego rodzaju muzyki.

NEL – Cud
ZOBACZ:  Moon Taxi z nowym singlem "One Step Away"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx