Natalia Siwiec w nowym teledysku Sebastiana Fabijańskiego – “Supernova”. Premiera albumu “Reset” już w lutym!

Natalia Siwiec, fot. kadr z teledysku "Supernova"

OBSERWUJ NAS:

Sebastian Fabijański zaprezentował kolejny teledysk zapowiadający jego drugi album “Reset”. W teledysku, oprócz Sebastiana Fabijańskiego, możemy też zobaczyć jedną z najseksowniejszych polskich celebrytek – Natalię Siwiec.

– Supernova to eksplozja fantazji erotyczno miłosnych mężczyzny, który zagubił się w gdzieś daleko w swojej kosmicznej podróży – opowiada Sebastian Fabijański. – To kawałek to zderzeniu tych fantazji z rzeczywistością i o powierzchowności relacji, czyli w tym przypadku o tym, że bohater wybrał partnerkę, która zamiast kochać, wymaga, ale ciężko mu się z tego uwolnić, bo jest zaślepiony jej zewnętrzną wspaniałością.

Fabijański feat. Chatys – Supernova:

Fabijański feat. Chatys – Supernova

W nowym singlu ponownie słyszymy Julię Chatys, która tak wspomina współpracę z raperem: – Praca z Sebastianem była jednym z ciekawszych doświadczeń. Połączenie naszych dwóch silnych charakterów było wyzwaniem, ale udało się – powstały dwa numery: “Melancholia” i “Supernova”. Bardzo lubię tworzyć z Sebastianem i wiem, że to dopiero początek naszej muzycznej przygody.

Premiera krążka “Reset” zaplanowana jest na 19 lutego. Kawałka można posłuchać na platformach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/FabijanskiSupernova.

ZOBACZ:  Już dziś premiera nowego albumu Kylie Minogue - Disco!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x