Natalia Sisik i Ola Szkołda w filmowej przygodzie w „Detektyw Bruno”

Natalia Sisik Detektyw Bruno
Natalia Sisik i Ola Szkołda, fot. mat. prasowy

Dziś w kinach w całej Polsce premiera filmu „Detektyw Bruno”, w którym gra plejada znakomitych aktorów: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Dorota Kolak, czy Edyta Jungowska. W tym niezwykle optymistycznym filmie udział wzięły też topowe influencerki: Natalia Sisik i Ola Szkołda.

Natalia Sisik jest tiktokerką z ogromną, ponad 2,5 milionową społecznością. Na jej TikToku popularnością cieszy się seria #newsnadziś oraz wywiady z twórcami internetowymi, aktorami i artystami. Natalia ma już na swoim koncie dubbing do filmów i bajek ale po raz pierwszy była na dużym planie filmowym. „Premiera była niczym dom cioci Oskara z filmu Detektyw Bruno – pełen dzieci i rodzinnej atmosfery. Dokładnie taka była również atmosfera na planie filmu. Produkcja niezwykle wzrusza i przekazuje ponadczasowe wartości. Idealny film, aby obejrzeć go z całą rodziną!” – wspomina tiktokerka.

instagram.com/nataliasisik

Z kolei Ola Szkołda jest modelką i popularną influencerką modową. Ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych oraz reklam dla polskich i zagranicznych marek, np.: Reserved Kids, Converse, Fale Loki Koki. Modelka miło wspomina dzień na planie „Detektywa Bruna” i z przekonaniem zaprasza widzów do kin: „Detektyw Bruno to idealny film, aby obejrzeć go z rodziną. Niesie ze sobą ważny przekaz i zbliża. W filmie jest super obsada, a dla mnie to prawdziwa szansa i pierwszy raz na tak dużym planie. Bardzo się cieszę, że dzięki niemu mogę stawiać swoje pierwsze kroki w aktorstwie”.

ZOBACZ:  Big Brother 20 lat później. Zobacz jak wyglądają gwiazdy programu!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx